Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igazán szeret vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán szeret vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 hónapja vagyunk együtt..

Amikor beszélünk akkor megállás nélkül csak a szexről beszél hogy mennyire jó vagyok meg ilyenek..Osztálytársak vagyunk és "mindig rajta kapom hogy flörtöl"..

Amikor együtt vagyunk akkor szexelünk utánna alszik 1-2 órát utánna együtt megyünk suliba .. Nyilvánosan nem akar velem lenni amikor együtt mentünk suliba akkor is megfogtam a kezét de elhuzta a kezét meg ilyenek... Hajnali 4-kor jön hozzám 1-2 órát sétál mondjuk lehet hogy csak a szex miatt?

ő surinámi ... Igen külföldi mivel hogy én hollandiába élek és nem nagyon ismerek magyarokat... Jah és elvileg 11 évesen szexelt először... Mind a ketten 15 évesek vagyunk nekem ő az első "pasim"


2017. febr. 20. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*szurinámi
2017. febr. 20. 14:15
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
még jó hogy ki használ! de naív vagy...
2017. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy kihasznál. Szerintem szakítás vele!
2017. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15évesen milyen szexről van szó???? 1 hónap után.
2017. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A viselkedésed alapján kicsit se vagy ri..banc. 15 évesen neked a szexről csak olvasni kéne
2017. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem,igen kihasznál.De kérdezd meg tőle.Úgyis látni fogod rajta,hogy hazudik e.Ugyan,nem az én dolgom,de 15 évesen kérlek,még ne ápolj nemi életet,mert túl fiatal vagy hozzá.

Amúgy szereted őt?

2017. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ki használ csak arra kellesz neki. Hogy lehetsz ennyire ostoba?!
2021. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!