Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni hogy a barátnőm tényleg szeret-e vagy csak a pénzemért van e velem? Vagy csak kihasznál-e?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék,köszönöm.
2016. dec. 15. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

miért szorulna rá a te pénzedre? ő nem keres semmit? elkényezteted talán? minden kívánságát lesed, hogy megvegyél neki bármit?


vagy akkor mire fel feltételezed róla azt, hogy a pénzed kell neki?

2016. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a kerdes komolyan felmerult benned,meg most vess veget ennek a kapcsolatnak!Mindenki jobban jar....
2016. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű. Mondd hogy tönkrementél anyagilag és várj pár hetet. A hitelesség kedvéért ebben a pár hétben fogd vissza erősen a kiadásaid. Ha ezek után is veled van akkor szeret.
2016. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az első találkozások alkalmával lehetett volna igazán kideríteni. Úgy hogy eltitkoltad volna anyagi helyzeted, sőt mesterségesen átlag alatti anyagi szinten mutatkoztál volna. Az a tapasztalatom hogy amelyik lánynak úgy is kellettem hogy azt hitte szegény vagyok, az tűzbe menne értem. És az az igazi nő, nem a pénzemhez vagy a házamhoz jött feleségül hanem hozzám. Amikor megismert, a társadalmi ranglétra legaljának számító szakmát tanultam egy szakmunkásképzőben. De ő akkor is meglátta bennem amit kellett. Például azt hogy az ágyban velem lesz a legboldogabb. Pedig választhatta volna például Vajnát, egyik gazdag nagypapi sem mondott volna neki nemet az biztos.
2016. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valami tettel cselekedettel nem lehet kideríteni?pl amit ő csinál mondjuk nekem?
2016. dec. 15. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd nekem, hogy olyan hatalmas nagy vagyonod van, aztán itt kérdezgetsz az oldalon.
2016. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy hol dolgozol.Ha ezt meg birod lépni,akkor vegyél ki két-három hét szabadságot.Azt mondod neki,hogy felmondtak,semmi pénzed.Ha nem vág ki a két hét alatt,akkor talán tényleg szeret.
2016. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vidd el moziba, a kasszánál mondd, hogy otthon felejtetted a pénztárcádat. Kérd meg, legyen olyan kedves és fizesse most ki ő. Gondolom nem hagy szomjazni sem és meg fogja kérdezni mit iszol? Ha nem, akkor vagy nincs rá pénze, vagy sóher.

Aztán séta, vagy valami.


Vagy vidd étterembe és figyeld meg mit eszik, milyen árban. Ha normális, akkor normál árban lévő kaját fog kérni, ha nem, akkor meg adja a módját, mivel úgysem ő fizet.

2016. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mesélj már miért gondolod ezt róla!
2016. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!