Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy ezt csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt csinálja az exbaratom?

Figyelt kérdés

Háromszor jártunk, utoljára nyár elején szakított velem egy másik lány miatt, első kettőnél én szakítottam. Szakítás után mindig jóban voltunk, bar az utolsó után négy hónapig nem szoltunk egymáshoz. Megint kezdünk egyre jobba lenni, kb minden nap csinálunk valamit, sétálunk, elmegyünk kajálni, beszelgetunk, meg a családjával is elhívott moziba. Közben azt mondja, hogy en vagyok a legjobb barátja. Viszont engem nagyon összezavar, amikor folyton szíveket írogat, örökké mondja, hogy nagyon szeret, imad, nem erti miért szakítottunk... A felesége leszek, ölelget, bárkiről es bármiről lemondana értem. Aztan ezek után megint jön azzal, hogy milyen jó barátok vagyunk. Ez normális? Most akkor barátként tekint rám szerintetek vagy többként?

(osztálytársak vagyunk majdnem negy eve)

16/l



2017. febr. 21. 23:57
 1/6 anonim válasza:
Jaj de bájos történet.
2017. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt Vele kell megbeszélned, Ő tudja mit érez. Döntsd el, hogy téged ez zavar-e, vagy mit szeretnél. Bár én össze nem jönnék vele a helyedben többet, pláne, ha más miatt hagyott el. Önbecsülésed remélem azért van.
2017. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális.

De ugye te sem gondolod komolyan, hogy negyedszerre ennek lenne értelme? Ez a srác csak visszahúz téged a hülyeségeivel, én kizárnám az életemből. A jövő beli kapcsolataidat is csak hátráltatná.

2017. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt jelenti: ő szerelmes beléd, de tisztában van vele, hogy olyan téren már nem lesz közöttetek semmi, mert már 3X nem működött; de legalább tök jó, hogy ott vagy neki barátnak. Szóval tökre örül, hogy attól függetlenül, hogy már nem jártok, jó a kapcsolatotok, számíthattok egymásra. Szerintem ezt akarja kifejezni. Mert van valami ilyen divat, hogy akik egyszer szerelmesek voltak, de már szakítottak, utána már egymás felé se néznek, és nem törődnek egymással még annyira se, hogy havi szinten felhívják a másikat, hogy mi van vele, meg még le is tiltják egymást, meg már alapból totál elhidegülnek. Én ezeket az eseteket nem is szoktam érteni. Hát ha egyszer fontos volt, de szakítottunk, akkor függetlenül még miért ne érdekelhetne, hogy mi van vele? Tehát, hogy lehet, hogy szeretik egymást, csak az együttélés nem működött, és akkor ezért inkább elengedték egymást, de attól még fontosak egymásnak, és számíthatnak egymásra -szerintem ez a verzió tök jó; mármint hogy tartják azért még a kapcsolatot, és barátként tekintenek egymásra.
2017. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja de meg még lehet, hogy picit reménykedik, és akkor látja, hogy te nem reagálsz erre pozitívan, és akkor visszatáncol, hogy "tök jó, hogy barátok vagyunk." Figyeli a reakciódat, és hogyha az jön le az arcodról, meg amit mondasz, hogy abszolút egyértelműen nem szeretnéd újrakezdeni, akkor ő is visszalép egyel.
2017. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: " Mert van valami ilyen divat, hogy akik egyszer szerelmesek voltak, de már szakítottak, utána már egymás felé se néznek, és nem törődnek egymással még annyira se, hogy havi szinten felhívják a másikat, hogy mi van vele, meg még le is tiltják egymást, meg már alapból totál elhidegülnek"

Ez a normális eljárás. Mégis mi a franc értelme van tartani valakivel a kapcsolatot, akivel szakítottunk? Hisz akivel szakítok, az az ember már valami ok miatt nem érdekel / okkal nincs helye az életemben. Ha nekem a párom ezt csinálná, otthagynám, mertz ez nem normális. GOndolom, utána velem is ezt művelné, mivel már én is az exe lennék....

2017. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!