Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátom miatt nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátom miatt nem tudok bízni a mostani páromban. Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés

Előszó: az exem volt lényegében az első nekem mindenben, és én is neki. 5 hónapot voltunk kapcsolatban, de kiderült, hogy ő 3 hónapig csalt engem. Miután ezt megtudtam rögtön szakítottam.

Szakítás után 2 héttel ismertem meg a mostani barátomat egy koncerten. Jól kijöttünk, így elég hamar össze is jöttünk.

Az exem fiatalabb volt és tapasztalatlan, nem is kezelte a kapcsolatunkat túlságosan komolyan. Nem tervezett velem előre... A jelenlegi párom 5 évvel idősebb nálam, érett és már most szeretné, ha a kapcsolatunk hosszútávú lenne. Természetesen én is.

Viszont bennem van még a sérelem az előző kapcsolatom miatt. Én mindent megadtam neki, bármit megtettem volna érte és neki ez mégsem volt elég. Szexuálisan is feloldódtam mellette (amit azért emelek ki, mert kiskoromban molesztáltak és azt hittem ez sosem fog menni).

A mostani párom minden téren tapasztalt, sok kapcsolata volt már előttem. Kedves hozzám, türelmes és tényleg úgy érzem ebből a kapcsolatból sokat kilehet hozni. Csak képtelen vagyok feloldódni. Rettegek, hogy újra átkell élnem azt az érzést, amit azelőtt.

Beszéljek vele erről vagy csak rosszul esne neki, hogy egy gyökér miatt nem bízom meg benne rendesen?


2016. szept. 22. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, meséld el a helyzetet - de mondd el azt is, hogy nem őt okolod, és változtatni szeretnél rajta.
2016. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!