Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi annak az oka, hogy sokára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka, hogy sokára ír vissza?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek (azt állítja,hogy ő is szeret engem) Még nem találkoztunk,mert 3 órára lakunk egymástól. Képet küldünk egymásnak magunkról,és nem győzi leírni,hogy milyen szép vagyok. És én sem neki,hogy mennyire helyes.. (amit csak én látok így,de ezt eltekintve nagyon szeretem). Minden nap beszélgetünk amit ő is igényel. De ha írok neki valamit (bármit) általában 10 perc mire visszaír,ami picit aggaszt..

Mi lehet ennek az oka?



2017. febr. 22. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
lassan fog az agya, majd élőben mikor beszélgettek, akkor is 10 perc lesz mire összeszed valami értelmes gondolatot, addig meg majd öhhhhmmmzni fog.
2017. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bad G-Sus ***** válasza:
36%
hát csak szimplán megvárat szerintem.. én volt olyan h fél órát vártam mire visszaírtam a nőnek... ez egy játék lol azért van hgoy ne hidd magad annyira fontosnak.
2017. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

És az miért jó,ha megvárat/nem érzem magam fontosnak? Nem értem :/

2017. febr. 22. 20:16
 4/10 alexav válasza:
76%
Vagy mint minden fiú beszélget még rajtad kivűl vagy 20csajjal. Vagy egyszerűen csak nem lóg egész nap a telefonján:Dd
2017. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor elérhető :)
2017. febr. 22. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy neked ezzel most gondot okozom de leírom. Nekem volt már ilyen távkapcsolat szerűségem és egy idő után ráuntam a csajra és mindig elhúztam a képernyőről és néztem tovább az animét :D
2017. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert velem van elfoglalva, en jobban bejovok neki.

F.

2017. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Más dolga nem lehet? Itthon mindig bevan kapcsolva a wi-fim, akkor is, ha nem vagyok telefonközelben.
2017. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hol beszélgettek?

Ha Messengeren akkor tényleg furi, de ha ott ahol meg kell nyitni valami appot ott nem gáz sztem.

2017. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Viberen beszélgetünk :)
2017. febr. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!