Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászás? Kislányom 6 hónapos....

Mászás? Kislányom 6 hónapos. SZépen fordul hasról-hátra és vissza is. Pár napja négykézláb állásban előre hátra ringatózik. Mennyi idő múlva fog mászni? Sokára még?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam vagy 1,5 hónapig ringatózott. Végül előbb állt fel, mint ahogy elkezdett mászni.
2013. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nagyon megörültem annak,hogy ringatózik.AZt hittem nemsokára mászni fog..:(
2013. máj. 6. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt ám. Minden baba más ütemet diktál, lehet, hogy a Te kislányod gyorsabb lesz. Az én fiam olyan, hogy jól átgondolja, mikor kezdjen el valami újat, onnantól viszont, hogy elkezdi, teljesen stabilan csinálja. Nem nagyon esik, nem dülöngél stb.
2013. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekunk is legalabb egy honapig ringatozott, ezzel jol erositi a vegtagjait a maszashoz! Utana elkezdett maszni, immar 4. honapja maszik egyre gyorsabban :-)
2013. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom is 1 hónapig ringatózott, mielőtt elkezdett volna mászni.
2013. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom kb. 3 hetet ringatózott, utána elkezdett "mászni". ez abból állt, hogy kb. 2, max. 3 métert haladt előre mászásban, közben a popója ide-oda himbálózott, mint egy részeg tengerésznek. 2-3 méter után nem bírták a végtagjai és hasrapuffant. :) Ezt csinálta kb. 2 hétig, most már rendesen mászik, igaz még nem ezerrel, de már elég sokat.
2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!