Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire nem érdeklem őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Már próbáltam elhívni ide-oda, de észre sem vesz.. Úgy csinál, mintha nem hallaná, hogy szólok neki, meg ilyenek.. Ezzel nagyon megbánt..

Mielőtt beleszerettem, nagyon jó barátok voltunk, és egyből, miután megtudta, hogy szeretem, teljesen elkezdett kerülni.

Mit csinálhatnék? Nagyon szeretem, nem szeretnék lemondani róla..



#szerelem #összetörtem #barátságból kerülés
2017. febr. 22. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
fiú vagy vagy lány?
2017. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, bocsánat, ezt kihagytam.
2017. febr. 22. 21:23
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy megbeszéld vele? Vagy próbáltad rávenni arra, hogy beszéljétek át? Nem tudom hány évesek vagytok, de ha hirtelen tudta meg és fiatal akkor lehet, hogy fél egy kicsit. Talán fél attól, hogy tönkre megy a barátságotok, vagy hogy nem tudja viszonozni és megbánt. Próbálj vele beszélgetni. Találgatással nem mész sokra.
2017. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 14 vagyok, de nem a dili fajta. Nem vagyok beképzelt, "érett" vagyok, szóval a korom miatt kérlek ne szólj le...:)

Hát, már barátok se vagyunk.. Hiányzik nagyon..💔

2017. febr. 22. 21:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni, messziről elkerül mindig, és úgy csinál, mintha nem hallana.
2017. febr. 22. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen mert velem van elfoglalva, de nem kell ra haragudnod ezt megkell neki bocsajtanod mert egyertelmuen jobban bejovok neki.

F.

2017. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okke.
2017. febr. 23. 05:45
 8/8 Stark2000 ***** válasza:

Nem leszólásnak szántam a kort. Sosem kötöttem az érettséget és intelligenciát a korhoz, nagy butaság lenne - meg talán kicsit felszínes is.


Hát nem tudom, nincs ötletem. :/ Esetleg haverjaitól érdeklődj, hogy miért ilyen.

2017. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!