Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam volna azzal, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam volna azzal, hogy ráírtam? Nem érdeklem már?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy srác. Ő most végzős, én tizedikes. Júliusban együtt töltöttünk egy hetet iskolai kiránduláson. Már ott megtetszett. Kirándulás után lettünk ismerősök facen. Szeptemberben a suliban egyszer ráköszöntem, mosolyogtam, először nem is köszönt vissza, annyira meglepődött vagy zavarba jött nem is tudom. Később aznap mikor megint találkoztunk, már ő köszönt előre szélesen mosolyogva. Utána bekövetett Instagramon és ha fölraktam egy képet néhanapján azt mindig szinte az elsők között lájkolta, pedig nem sok embernek szokta ahogy észrevettem. Facebookon ugyanez volt a helyzet. Suliban szinte mindennap látjuk egymást a folyosón, akkor is mosolyogva köszön. Volt olyan alkalom, hogy a haverjai is ott voltak és mikor rám köszönt azok elkezdtek röhögni. Még a szünet előtti utolsó héten visszamentem a suliba egyik délután, egy barátnőmmel találkoztam akinek táncórája volt, szalagavatós próba. Persze véletlenül a srác is abban a csoportban táncol..:) Amíg vártam a barátnőmre, összefutottam a fiúval is és nagyon megörült mikor meglátott.:) Kicsit beszélgettünk is. Közben megérkeztek a haverjai is, akkor persze én visszavonultam, de a srác többször is rám nézett mosolyogva mikor velük társalgott. Őszi szünetben hirtelen felindulásból ráírtam Facebookon. Szinte azonnal visszaírt és beszélgetni kezdtünk. Kérdeztem a szalagavatóról, a próbákról, aztán felhoztam a nyári kirándulást amin mindketten részt vettünk. Elmondtam, milyen fura az, hogy ott még táncoltunk is együtt egyik este, mégis alig beszéltünk. Suliban meg meg mindennap találkozunk :). Na erre nem írt vissza, és azóta mintha már nem érdekelném.:// Ha összefutunk a folyosón akkor továbbra is mosolyog meg köszön, de olyan távolságtartó lett... A mostani héten is bementem a táncpróbájukra, hátha tudunk beszélni. Észrevett, köszönt, a haverja nevetni kezdett..Nem tudom volt-e ennek bármi köze hozzám?

Igazából szünet óta úgy viselkedik mintha az a facebookos beszélgetés meg se történt volna, ha lát akkor köszön de tulajdonképpen ennyi. Tudom hogy ez nem teljesen mérvadó, de Instagramon se lájkolja be a képeim többet (pl. múlt héten feltettem egyet meg ma). Elijesztettem volna azzal a megjegyzésemmel amit írtam? Hogyan tudnám jóvá tenni? Egy nagyon rendes, kedves és értelmes srácról van szó, nem szeretném elveszíteni...:( 16/L



2016. nov. 10. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is: én a viháncoló haverját leütném egy hólapáttal, már csak ahogy írtad ezeket a vihogásait, irritál.

Lényegre térve: Igen, lehet ettől kicsit megijedt. "Minden mindegy" alapon én lehet, hogy a helyedben ráírnék, hogy van-e veled valami baja. Persze ehhez kell jó sok bátorság, de talán megéri. Ez kétféleképpen sülhet: mégjobban elriasztod (csaknem) vagy talán egy őszinte, aranyos beszélgetésnek leszel tagja. Nehééééz.....De ha nyáron olyan jól elvoltatok, nem tudom, miért lépett vissza. Majd szólj, hogy végül mi lett.Sok sikert!

2016. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából nyáron tényleg csak táncoltunk egyet, úgy mindenki mindenkivel a csoportból :D, beszélni nem nagyon beszéltünk mert mindkettőnk elvolt a maga társaságában.

Gondolkoztam rajta, hogy ráírjak-e megint, csak hát lányként már egyszer kezdeményeztem és másodszor nem nagyon merek, nem akarok nyomulni...://

2016. nov. 10. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Hagyd nem érdemes! Ha ő nem közeledik hagyd!

Neki kell közelednie, nem neked...

A srác 12-es és nem mer kezdeményezni, akkor berszari...Vagy csak az a haverja telebeszéli a fejét ilyenekkel: "Dugd meg aztán hagyd ott a p"csába"

Általában ez szokott lenni..Szóval vigyázz! Használd az eszed is és a szívedet is!

2016. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs mit helyrehozni. Két vasat tartott a tűzben, a másik lánnyal jött össze végül a dolog, azzal már randizgatnak is......
2016. nov. 14. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
uhh, sajnálom :( (1. voltam)
2016. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!