Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom hogy ő viszonozza-e! [Többi lent! ]

Figyelt kérdés
Már rég óta szerelmes vagyok egy lányba de nem tudom hogy ő viszonozza-e!Ő a legjobb (lány) barátom és mindig próbálok vele kedves lenni pl: ha nincs pénze akkor mindig veszek neki valamit meg ha valaki piszkálja én mindig megvédem stb.. De, nem merem neki bevallani hogy tetszik mert az egyik osztálytársam megkérdezte és azt mondta neki hogy talán de, mindig veszekednek aztán meg kibékülnek. Mit tegyek hogy ne csak a barátja legyek mert én már nem tudok másra gondolni csak rá, folyamatosan ő jár a fejeben, és egyszerűen élni nincs kedvem! Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek minél előbb!!! 13/F

#lány #szerelmes #viszonozza-e
2017. febr. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Siess, siess, mert már nincs sok hátra. Gondolj bele, már 13 éves vagy. Szóval öreg. Húzz bele, talán még lesz néhány szép napod. :-D
2017. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Szülőktől kérj segítséget.
2017. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valld be neki. Nem veszthetsz semmit!

Én lány létemre bevallottam a legjobb barátomnak. Most eggyütt vagyunk.

2017. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat már bevallottam neki és örült hogy ősziten voltam de semmi más eddig
2017. febr. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!