Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az van, hogy szerelmes vagyok...

Az van, hogy szerelmes vagyok de ő nem viszonozza! Néha órákon ugyan rám néz néha bambul de nem hinném, hogy szerelmes! Mit tegyek, hagyjam veszni, vagy várjak mert még amúgy is van egy félév, míg kijárom a nyolcat? (14 éves vagyok)

Figyelt kérdés

#Cselek?
2016. nov. 8. 20:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány? Egyébként szerintem próbálj vele beszélgetni. Nem muszáj nagy dolgokról elég csak apróságokról, mindennapi dolgokról. Neked is jó lesz ha beszélgetsz vele és meg tudod figyelni, hogy hogyan viszonyul hozzád
2016. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem vagyok nagyon jó a szerelmi ügyekben, de szerintem mondd el neki, hogy mit érzel! Lehet, hogy ő is ezt érzi, mint te iránta. Lehet nemmfog baválni, de remélem segítettem valamiben!😊
2016. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Összejött a barátnőmmel.

Tudom rossz ilyet mondani, de szerencsére csak egy napra, mert szakított a fiúval.

2017. máj. 25. 19:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Letiltott, mielőtt bármit mondtam volna állítólag "el akar felejteni"; De mit felejtsen, ha nem is szeretett? Azt is mondta, h már van barátnője...
2018. máj. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!