Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogyan felejtse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan felejtsem el? többi lent

Figyelt kérdés
a barátnőm szakitott velem 1 honapja. 3 évet voltunk együtt. az volt az indok, hogy már csak úgy szeret mint a legjobb barátját és már nem vonzodik hozzám.(edzek, egyetemre járok, mindent megtettem érte) kiderült hogy már mással találkozgat és nem mond róla semmit, hogy mi volt kivel meg ilyenek. nagyon fáj ez nekem még mindig szeretem. Lesz egy diszko a közeljövőben ahol ő is ott lesz és engem is hivtak oda a barátaim. jó ötlet lenne menni? hogyan tudnám elfelejteni? Hogy lehetne ezen segíteni?

2017. febr. 23. 19:19
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
A diszkó jó ötlet ha nem vele foglalkozol. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy a kikapcsolódás jó ötlet - ha valakinek a diszkó az, ám legyen. Ha van kedved ismerkedj nyugodtan. Egy új lány könnyebbé teheti a nehéz helyzeteket, de pár hét / hónap biztosan kelleni fog - lánnyal, vagy anélkül - , hogy teljesen eltudd felejteni, ne foglalkoztassanak vele kapcsolatban a kérdések, stb. Mondanám, hogy ésszel, és ne az exed előtt smárolj mással - mert azért nem lehet olyan kikúrt jó érzés - , de ha ő is találkozgatott valakivel akkor meg b****a meg! :D
2017. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem elég hogy szakit velem holott én mindent megtettem érte, mégis ezt kaptam.. aztmondta hogy egyedül szeretne lenni erre meg mással találkozgat
2017. febr. 23. 19:45
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
3 év sajnos 3 év. Lehet, hogy nála csak eddig tartott a dolog. Vissza szerezni talán vissza tudnád, de ebben tapasztaltabb embereket kérdezz. Hiába van / lesz szikra, azt szerintem elég nehezen lehetne újra "belobbantani" - főleg, ha érez még valamit egyáltalán. Ha te mindent megtettél érte akkor ő vesztett el egy fantasztikus embert, nem te. Az ő hibája, ő szakított. Találsz majd jobbat(!) - előbb utóbb úgyis belátod, bármennyire ragaszkodsz most! :)
2017. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, ugyanez történt velem is két év járás után.

Elfelejteni ne akard, a fájdalmad fog majd idővel belesimulni az életedbe, aztán már amikor észre sem veszed nyitni fogsz mások felé. Idő kell hozzá, meg kell gyászolni igen, el kell engedni..! Tudom mert mi kb hatszor szakítottunk, volt hogy fél évre. Tegnapelőtt is..végigbőgtem a napot, éjjel alig aludtam. Ismerős ugye?:) nem jó ötlet feltépi a sebeket bár engem megnyugtat a látványa, de határozottan vissza fog dobni..

2017. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!