Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitség kéne fiú ügyben! Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség kéne fiú ügyben! Nem tudom teendő ilyenkor. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
15 éves leszek és van fiú aki már nagyon régóta tetszik kb egy éve. Van egy lány akit tök jó barátnőmnek tartottam aztán elhúzták más barátai khm rossz irányba. Szóval egy "menő" csaj lett belőle ombre haj stb. Ugye vele beszéltem meg anno ezeket a fius dolgokat. És most hogy ilyen kis ribi lett rámászik a fiúra aki nekem tetszik. A fiú meg nem veszi magát észre mert ugye egy menő lány meg minden. És nem értem hogy mi más egy olyan lány mint bennem mert ő tipikus tömeg lett én üeg maradtam a vállig érő sima szőke haj semmi vasalás meg hasonló nulla sminkkel sima pulcsi farmer bakancs/torna cipő lány... Ilyenkor mi a teendő??

2017. febr. 28. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán nem is tudja, hogy tetszik neked. Mondtad neki? Jeleztél neki? A barátnőd rendesen bedobta magát. Vagy gyorsan elkezdesz versengeni a srácért, vagy keresel mást. És ne aggódj, sok fiúnak a természetes külsejű lányok jönnek be.
2017. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt en hagytam en is ilyen atlagos lany vagyok, de nekem titokban meg mindig tetszik,de en nem akarom elrontani a baratsagunkat. De lehet, hogy neked érdemes bevetni magad!!
2017. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából már nem is beszélek vele mert kiutál az egész csoportból de tényleg. Szóval lehet csak a srác az totál ko. El van varázsolva...😢 De hát jeleztem felé hogx tetszik és szerintem tudja is csak a csaj nagyon manipulálja mert utál engem már és azért foglalkiozika fiúval hogy én szarul érezzam maga..:(((
2017. márc. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!