Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

A lényege az a dolgoknak, hogy november eleje óta nagyon bejön egy lány és a jelek alapján én is neki (aki kíváncsi a jelekre, annak privátban leírom, mert egy kicsit hosszú), odamentem, hozzá még januárba, beszéltem vele, hogy felmérjem tényleg bejövök-e neki és elég pozitív volt. Amikor megint odaakartam menni hozzá és tovább vinni a dolgot akkor sajnos beteg lett, majd rá két héttel, amikor visszajött, akkor nem tudom, hogy mi történt, de elkezdett kerülni, törölt a facen, majd a két legjobb barátnője is. Nem tettem semmi rosszat, vagy olyat amire ez lenne a reakció :(. Azóta ha együtt beszélgetnek és meglátnak akkor rám néznek és rajtam röhögnek. Próbáltam volna azóta beszélni vele de kerül, így nincs alkalmam. Tudom, hogy buktam a csajt, de nem tudom miért csinálják ezt? :( Elég szarul esik. Valami ötlet?


17F vagyok a lány 16


Ja és ha ez számít valamit: a lányról kikerült egy meztelen kép, meg elvileg volt olyan, hogy pénzért megcsókolt egy vadidegen srácot és még ki tudja h mi volt :D :((



2017. márc. 1. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Ez a csaj ezek szerint eleg olcsó csajszi.. Szeeintem csak kelletni akarta magát neked.. Biztos játszani akart kicsit.. De ilyen lányokért nem erdemes szomorkodni
2017. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:
Szerintem nem er ennyit a csaj. De nem vagyunk ugyanabban a szituációban, mint tea, így ha the sem tudod, hogy miért fordult el tōled, kérdezd meg. Akkor is, ha próbál kerülni.
2017. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!