Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a aki tetszik (egy srác) nagyon furcsán viselkedik velem? De most nem tudom elfelejteni mivel néha beszél velem néha meg úgy viselkedik mint aki ki nem állhat mi baja lehet velem? Léci írjatok minél több jó választ =)

Figyelt kérdés

Írjátok meg azt is hogy hány évesek vagytok milyen nemüek és hogy ti mit tennétek ilyenkor

köszcsi =D



2016. júl. 1. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, fiú (legalábbis a nadrágom alatti rész alapján) és én ilyenkor a Föld nevű bolygót felrobbantanám :3
2016. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmm...Érdekes.
2016. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tessék.
2016. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!