Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kérdés legfőkébb fiúkhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés legfőkébb fiúkhoz szól, de lányok válaszát is várom! Ilyenkor ti mit gondoltok vagy mit akartok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik az évfolyamból. Én szinte mindig figyelem, és keresem vele a szemkontaktust, és mosolygok rá. Ezt ő észre veszi a haverjaival együtt, valamikor szemez velem, de legtöbbször mintha direkt észre se venné hogy ott vagyok. Az lenne a kérdés hogy ti fiúk ilyenkor mit gondoltok? Nem akartok kezdeményezni? Ha látjátok hogy tetszetek egy szép lánynak? Vagy féltek? Vagy mi? :D (Pedig nem hiszem hogy az a félős típusú fiú.)

Mindketten 14 évesek vagyunk!

Értelmes válaszokat, írjatok kort is. Előre is köszönöm!



2017. márc. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szép lányok?

Ez relatív.

L

2017. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fene tudja. Én például ja, szégyellős vagyok, de millió más dologtól is lehet.

20/f

2017. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet tudni. Bármi lehet, még az is, hogy béna és nem vette észre :D. De egyébként hívd el nyugodtan. Láttam, hogy nem elöszőr rakod ezt ki, nyugodtan hívd el valahova te. Ez már nem az a korszak ahol lányok nem hívhatnak el fiúkat randira.
2017. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy direkt nem vesz észre, én is szoktam olyat csinálni. De ha nem az a félős fajta akkor nem értem miért csinálna ilyet. Vagy lehet, hogy csak tényleg "vak" és nem vesz észre. Vagy az is lehet, hogy a haverjai előtt nem akar észre venni.
2017. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. márc. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!