Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy fiú randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú randira hív titeket és elutasítjátok ezzel a szövegel:"csak barátként szeretlek, meg nem szeretnék most kapcsolatott" aztán rá sem nézel a fiúra és nem is köszönsz neki, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy nem akarok tőled semmit, es inkabb hagylak mert kellemetlen lenne neked is es nekem is. Nem josz ne nekem.
2017. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az előző mondta. ha azt modnom, nem, azt nem azért mondom, mert "meg kell értem küzdeni", meg egyéb baromságok.
2017. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha én lennék csak fordított esetben :'D
2017. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a neved hármas kommentelő?
2017. febr. 26. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben az igaz, h. "csak barátként szeretlek, meg nem szeretnék most kapcsolatott" és "aztán rá sem nézel a fiúra és nem is köszönsz neki", én arra gondolok, h. jó nagy bunkó vagy, mert egy barátnak azért csak köszönünk, még ha nem is tetszik külsőleg, és nem is megyünk el vele randira.
2017. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, most esett le, h. Te a fiú vagy.

(Amúgy nem kizárt, h. pár hónap v. egy év múlva más lesz a véleménye. Tinikorban még mindketten sokat változtok minden értelemben.)

2017. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!