Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha akit szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha akit szeretek foglalt?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, az átlagnál magasabb értelmi és érzelmi intelligenciával. Nyolcadikos vagyok, és a gimnátiumunkba most tizedikes egy fiú (17 éves, 18 lesz áprilisban).Nálam úgy van, hogy ha valakit megkedvelek nem fogom egykönnyen elfelejtenei, legalább egyév kell. Átlagosan nálam minimum a 4 év korkülönbség. Ezzel nem lenne probléma, de a fiú párkapcsolatban van egy ideje...Én nem vagyok olyan, hogy mástól elvegyek valakit, de nem bírom már a szemvedést...

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak??



2017. márc. 2. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Vedd el!

Ha szeretik egymast ugy sem tudod.

Ha meg el tudod venni akkor ott mar nem volt semmi!

2017. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod elfelejteni legalább egy évig????

Milyen régóta van neked ilyen tapasztalatod 14 évesen?

2017. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
sztem inkább a tanulással foglalkozz...
2017. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért hiszik a gyereklányok, hogy az átlagnál magasabb értelmi és érzelmi szinten vannak? Te inkább átlag alatti vagy, ha ennyire beleszeretsz egy fiúba, akit nem is igazán ismersz. Tanulj inkább, és ne ábrándozz.
2017. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Kedves leány. A 3. és 4. mondatod egy vénséges vén tapasztalatok tárházával rendelkező bölcs szavai. De a tapasztalatodhoz tedd hozzá:

szenvedést okozó reménytelen szerelem előfordul a világon

- az emberek milliárdjainál.

2017. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt, amit akkor teszel, ha egy budi foglalt. Keresel másikat, ami nem foglalt... vagy várakozol, amíg felszabadul.
2017. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
Igazuk van az előttem szólóknak, egyrészt ennyi idősen nem hiszem, hogy akkora tapasztalatokkal rendelkeznél a szerelem terén, másrészt itt közülünk is le merem fogadni hogy a válaszadók 95%-ának van vagy volt olyan szerelme, aki plátói. És hogy megnyugtassalak, neked is még hány lesz.... Ha már itt tartunk nekem is átlag feletti mindkettő. Most én is vagány vagyok? Tényleg jobb lenne, hogy ha a tanulással foglalkoznál vagy ha már ennyire pasizni akarsz akkor olyat keresnél aki szabad. Ha elcsábítod a csajtól, más meg tőled fogja elcsábítani.
2017. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Így meg te vagy foglalt másoknak, akik meg lehet, hogy téged szeretnek.
2017. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hihetetlen magas szintű intelligenciára vall, ha egy jóformán ismeretlen csávó, aki helyes ennyire rákattansz... és ezt kezelni nem tudod...

szerinted egy 18 éves srácnak pont egy 14 évesre van szüksége... inkább 16-7 évesek, vagy korabeliek...

persze megértem, hogy tök rossz érzés, de próbálj továbblépni

2017. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy szóval se mondtam, hogy az tetszik benne, hogy helyes, ezen kívül nem ismeretlen, sokat beszélgetünk, és ha nem gond egy kérdés alatt nem teregetném ki az egész élettörténetem, valamint a háttérstoryt.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, de azért finomabban is lehetne fogalmazni, és egy egyszerű kérdés miatt nem kell azonnal hülyének titulálni...sajnálom ha értelmetlennek tűnik a kérdés, valaming ez az egész, de ha nem tetszik, tovább lehet tekerni...szeretnék normális, értelmes válaszokat kapni, nekem is vannak érzéseim...

Köszönöm a megértést, további szép napot! :)

2017. márc. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!