Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nem vesz észre vagy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nem vesz észre vagy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Regen volt egy nagyon jo fiubaratom, aki elment a sulibol.Ekkor negyedikes voltam.Szerelmemet elarultam neki Messengeren, aztan zaklatassa fajult a dolog, mig le nem tiltott.Kibekultem vele sms-ben, de ugy gondoltam sosem fogom ujra latni, mivel az orszag masik felere koltozott.

Most 9.-es vagyok, es erre, pont ide jott, mert visszakoltoztek Pestre.Ez nem hihetetlen?

De nem vesz eszre.Igaz, engem sem erdekel mar, csak nem tudom; hogy ennyire megvaltoztam volna, vagy csak szimplan fel, esetleg nem akar eszrevenni?

Szerintetek mi lehet ennek az oka?



2017. márc. 2. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy akkor se tetszett és neki hiszen zaklattad ő meg letiltott. Szóval valószínűleg most se tetszesz neki.
2017. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is nyilvanvalo volt.

De mar engem sem erdekel szerensere.

2017. márc. 2. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!