Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve élünk együtt párommal....

Barbika107 kérdése:

4 éve élünk együtt párommal. Van két gyönyörű gyermekünk. Nem nagyon érdeklem már őt, csak testileg. Észre vettem hogy az összes volt barátnőjét megkereste a facebook-on. Nem tudom hogy mire jó ez neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele. Mondd el ezt neki is,mert ebből még nagy konfliktus is lehet..
2014. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem már neki erről de ő sajnos nem az a fajta akivel lehet ilyenekről beszélni.Az a baj hogy egyre többször hangoztatja hogy megfog csalni amikor feljön ez a téma.
2014. jan. 22. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Unja magát rendesen. Ha azt hangoztatja hogy meg fog csalni, akkor szerinted ez még egy normális kapcsolat? Ilyet nem mondunk a párunknak.
2014. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

" Beszéltem már neki erről de ő sajnos nem az a fajta akivel lehet ilyenekről beszélni. "


Ne haragudj, de én ezt sosem értettem. Adott egy tapló, akiről tudod, hogy az, te mégis szülsz neki két gyereket, most pedig hirtelen eszedbe jut, hogy ez így nem jó? Vagy mi? Magyarázza már ezt el nekem valaki. Én és a férjem között már az első pillanattól kezdve megvolt a kölcsönös tisztelet, az egyenjogúság, a kommunikáció, minden, és nem ért meglepetés, hogy ennyi év után is tartjuk ezt a színvonalat. Te összejöttél egy -gondolom- jól kinéző pasival, aki alapjáraton egy tapló, te meg abban reménykedtél, hogy megváltozik. Írhatod, hogy ezelőtt ilyen meg olyan volt, de nem veszem be. Ez nem normális.

2014. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez nem igazán jó kapcsolat de én nagyon szeretem a gyerekeim apja,de sajnos ő nem mutat semmi érdeklődést csak az ágyban.Azon csodálkozok hogy még nem szólitott valaki másnak.Nem tudom hogy megcsal e vagy már megcsalt de én nem tudok vele szakítani.Hogy kérdezzem meg tőle hogy akar e valamit még tőlem?
2014. jan. 22. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, ez az egész durván beteges. Hát hová tart a világ? Én nem akarok többé ezen a bolygón élni...
2014. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem amúgy ő egyáltalán nem ilyen volt egy éve amíóta a második gyermekem vártam tőle akkor kezdtünk eltávolodni.Nagyon aranyos volt és látni lehetett rajta hogy igen ő nagyon szeret,képes volt bármire csak hogy talizzunk.
2014. jan. 22. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
4éve ismerted meg a pasid? És már pottyantottál neki 2 gyereket?
2014. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
En 7 eve ismerem,abbol 6,5 eve elek egyutt a parommal de még mindig nem vagyok 100%-ban biztos abban h neki kellene h szüljek. Ez sem egesszen normalis,de inkabb ez minthogy vakvilágba nyomjam kifelé a gyerekeket.
2014. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6 Most nagyon a szívemből szóltál.


Mit tudsz szeretni egy ilyen bunkóban? Gyakorlatilag k-nak használ és meg is aláz.

2014. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!