Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Részlete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy srác, akibe már régóta szerelmes vagyok, nemrég megtudta, hogy mit érzek iránta. Az osztálytársamnak (akivel beszélt) azt mondta, hogy szerinte szép vagyok, tetszik neki a nevem. Ezek után ez az osztálytársam elmondta tuljadonképpen mindenkinek az osztályomból, akik elkezdték ,,zaklatni,, a fiút. Én ráírtam erre a srácra, hogy bocsánatot kérjek, amiért az oszt. társaim nem nagyon hagyják békén. Úgyéreztem, hogy lepantintott, ezért nem eröltettem ezt a beszélgetés dolgot. Azóta nem nagyon történt semmi változás a viszonyunkkal kapcsolatban, de azt vettem észre, hogy szünetekben sokszor elidőzik rajtam a tekintete! Ha rólam van szó, mindig aranyosan mosolyog, és ha egy teremben egymás után van óránk, akkor néha kicsit nekem jön (nem durván, mintha elakarna lökni, csak hogy a vállunk összeérjen). Viszont egyszerűen nem lép felém, és ezért nem tudom, hogy mit jelent ez a viselkedés! Segítsetek légyszi!

2017. márc. 3. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Korotok?
2017. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 15, ő 16.
2017. márc. 3. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz közömbös a számara szerintem. Írj rá mégegyszer aztán a dolgok alakulnak maguktól. ☺
2017. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: De ha ráírok akkor nem tűnök nagyon rámenősnek? Mert azt írta, hogy ,,majd holnap írok,, de azóta sem írt (igaz, nagyon ritkán van fennt facebookon).
2017. márc. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!