Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú osztálytársam aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú osztálytársam aki nagyon tetszik és nem tudom, hogy mit tegyek mert elég furcsán viselkedik. Akkor most kihasználni próbál vagy tényleg kedvel? (Részletek lent) ⬇

Figyelt kérdés

Már jó pár éve tetszik nekem,egy fiú az osztályomból. Az van, hogy igen különösen viselkedik, mivel egyszer nagyon kedves, órákon engem néz, de van mikor bunkóskodik s meg se hallja amit mondok.

Ezen a nyáron volt, egy osztálytáborban amikor észre vettem,hogy közeledik felém. Akkor rám mosolygott, hívott felelsz vagy merszezni -amire én hülye nemet mondtam - és még kedveskedett apróságokkal. Úgy-e jött a vakáció s nem nagyon beszélgettünk. Ez meg is látszott mikor vissza mentünk a suliba, mert totál levegőnek nézett és bunkóskodott. De mostanában órákon folyton néz és ez már a barátnőimnek is feltűnik..

Nem tudom,hogy mit tegyek s azt végképp nem, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet.

Szerintetek ez a fiú kihásznál vagy tetszem neki? A válaszokat előre is köszönöm.

13/L



2016. dec. 25. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a fiút akkor elbizonytalanítottad azzal az elutasítással. Lehet, hogye miatt megharagudott rád, de most úgy gondolja, hogy mégegyszer próbálkozik.

Nem hinném, hogy kihasznál.

Jó lenne, ha te is adnál jeleket neki. Pl.: ha összenéztek mosolyogni a másimra, vagy beszélgetni stb.

De azért dolgoztasd meg! A fiúk szeretnek udvarolni és "megküzdeni" egy lányért. Adj apróbb jeleket, de a továbblépést hagyd a fiúra.

Ha ügyesen és bíztatóan kezeled a helyzetet lehet valami köztetek, viszont ha továbbra is bunkózik veled vagy beszól, szólj vissza! Éreztesd vele, hogy nem egy kis porbafingó vagy, akivel ilyen hangnemben beszélhetnek. Ha nem bunkóuik, akkor ahogy mondtam, mosolyogj és bíztasd! Ha elhív játszani, fogadd el, és majd alakulgat!


Sok szerencsét!

2016. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor fogok közeledni hozzá és akkor meglássuk, hogy mi lesz. Nagyon köszönöm a választ!.
2016. dec. 25. 23:38
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én is azt tudom javasolni mint az első.

2016. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!