Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért van az, egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, egy fiú meg kérdezte tőlem hogy járnák e vele és én azt mondtam hogy nem! De mégis néz és egy barátnőmmel beszélgettem és odajött piszkálni, ja és meg akart rugni focilabdával. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek és kort is! Köszi :) 13/L

2017. márc. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

mert egy se*ggfej?

szólj a tanárnak majd csak elfelejt..

2017. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert rosszat tett a kis egójának a visszautasításod. Ez egy gyerekes idióta. Szólj a tanárnak ha nagyon zavar. Hidd el ha nem adod meg magad akkor békén fog hagyni.

Én nem hagyom magam és igaz sok fiú utál engem de nem érdekel legalább nem piszkálnak.

2017. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Verd meg és ha a tanár oda megy hozzád mind hogy önvédelemből csináltad!
2017. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!