Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friendzone-oltam de rájöttem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-oltam de rájöttem, hogy mégis bejön (? )

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel nagyon jóban vagyunk. Még kb fél éve elhívott dumálni és megmondta, hogy bejövök neki. Nekem meg az egész nagyon random jött, szóval visszautasítottam, pedig valamilyen szinten bejött akkor is... Aztán egy ideig nem beszéltünk, de most megint tök jóba lettünk. Szóval újra nagyon sokat beszélgetünk, filmet néztünk a barátainkkal és odahívott, hogy üljek az ölébe, mindig hazakísér meg ilyenek.

És most rájöttem hogy nekem ő bejön... Szerintetek elmondjam neki vagy semmi esélyem, mert már túllépett rajtam?

(Mindketten 16 évesek vagyunk)


2017. febr. 26. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el neki. Próba cseresznye. :P Meg hát biztos nem véletlen akarja, hogy ülj az ölébe meg ilyenek. :D
2017. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Ülj az ölébe csak úgy barátilag mi? Ez mekkora tapló..........remélem, kinövöd, hogy ilyenekkel akarj összejönni.
2017. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!