Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek szép, hogy bejöjje...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek szép, hogy bejöjjek egy srácnak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 10:00
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
ha nem tetszel neki sehogy
2017. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad! Ha meg úgy nem kelted fel az érdeklődését, akkor sehogy. Keress olyat, aki önmagad miatt szeret és nem a 10 kg smink és stb miatt!
2017. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Mosolyogj sokat, minden lányt szebbé tesz, ha mosolyog!

Ezen kívü: csinos, szexi ruhák, szolid smink, ápolt haj, szép fogak, jó manikűr.

Ha nem vagy vékony, fogyj le, és csinálj tornagyakorlatokat, hogy ne legyen löttyedt a bőröd.

Ne egyél sok szénhidrátot és ne vegyél be a szervezetedbe túl sok kalóriát, de bőségesen fogyassz zöldségeket/gyümölcsöket, és igyál sok vizet. Az egészséges életmódtól szexibb és vékonyabb leszel! Jót tesz a bőrödnek, a hajadnak, a körmödnek, a fogaidnak, az alakodnak... mindenednek!


Igen, legyél önmagad, de a LEGJOBB ÖNMAGAD. Hozd ki magadból a legtöbbet!


L

2017. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj. A második legjobb dolog, amit a száddal tehetsz.
2017. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D

Köszönöm mindenkinek:))

2017. márc. 4. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Törődj magaddal! Ennyi.

Úgyértem feküdj ki a napra,add le a felesleget,igyál sok vizet,ne egyél össze minden szemetet,foglalkozz a hajaddal,fogaiddal,körmeiddel. Hozzád illő ruhák,kevés smink,jó illat.


Le lehet hurrogni,de én fiú létemre hasonlókat csináltam,és amíg régen,gimi elején rám se nézett senki,az egyetemen kimondottan népszerű vagyok. Napozok,edzek,új ruhák,pattanásaimra gyógyszert szedtem,foglalkozom magammal. És igenis megoldható dolog.


19F

2017. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem legyél önnagad ha neki ez nem jön be akkor az a srác nem elég jó neked ... De ha annyira tetszik akkor tudd meg mit szeret és aszerint valtoztass magadon!
2017. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!