Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek újra össze tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek újra össze tudok vele jönni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pont 1 éve jártunk. És én úgy érzem hogy még szeretem. Az a baj hogy csak barátként néz rám (szerintem). Nem tudom hogy van-e még esélyem nála. Szerintetek megpróbáljam ? Sikerülhet ? Azért kérdezem mert mint mondtam akkor még fiatalabbak voltunk és nem is vettük túl komolyan és félek ezért megint azt hinné az lene mint annó... (akkor se jártunk sok ideig). Szóval szerintetek van esélyem még nála ? Az a baj hogy én alapból egy visszafogottabb srác vagyok és ezért nem is tudom hogy megkérdezzem e mert megint össze kéne szednem minden bátorságom és nem akarok pofára esni... :/

És mivel úgyis most ballagnánk ki a suliból (osztálytársam) ezért gondoltam hogy miért ne? Csak így átgondolva nem tudom.

Köszi hogy elolvastátok és bocsi a helyesírási hibákért telefonról írok.

Aki hasznos választ ad megy a zöld! ; )



2017. febr. 23. 09:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy amúgy jól elvagyunk suliba meg mindig tök jól elhülyéskedünk , beszélgetünk , szóval amúgy elvagyunk csak én többet szeretnék.
2017. febr. 23. 09:44
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, tudom hogy nehéz, és könnyen beszélek, de a problémàd megoldàsa egyszerűbb mint hinnéd. A kommunikàció. Menj oda hozzá, és mondd el mit szeretnél, oszd meg vele az aggàlyaid is, csak fontos, hogy legyél őszinte! Tudom hogy félsz a visszautasítàstól, de ha amúgyis elballagtok, akkor vàgj bele, nagyon nem veszíthetsz, viszont nyerni nyerhetsz!:) Hajrà!
2017. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt velem is ilyen. :) elkezdett "tesomozni", azzal az indokkal hogyha én nem akarok már semmit akkor ő se fpg. Tehát lehet veled is ez van és azért friendzoneol mert nem akar csalódni. Bátraké a szerencse. Főleg 8. Os vagy szóval jövőre úgyse látod ha nem jön össze.
2017. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!