Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetne ebbol valami? Megérné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne ebbol valami? Megérné lépnem?

Figyelt kérdés

Van két srac akiket decemberben ismertem meg egy buliban.legyen most a nevuk Zoli es Krisztián.Zolival a buli utan folyamatosan beszélgettünk Messengeren és ketszert talalkoztunk is.aztán szerelmet vallot nekem de elmondtam neki hogy én nem vagyok bele szerelmes.o ezt nagyon rosszul fogadta ezert ossze is vesztünk igy egy ideje mar nem beszelunk.Viszont Krisztián mar a buli a buli ota bejön.tancoltunk is egyutt,beszélgettünk.meg akart csókolni de nem hagytam neki mert akkor ismertük meg egymast.azalatt az idő alatt ketszer irt amig beszeltem Zolival es mindig olyankor irt ram mikor Zolinak hosszabb ideig nem irtam vissza.nemtudom volt e ennek valami oka.aztan miutan összevesztünk én irtam ra ketszer vagy háromszor,nagyon jol elbeszélgettünk aztmindta szimpatikus vagyok neki és rossz hogy nem kezdhet ki velem.ugyanis ok ketten szinte legjobb barátok.mar egy hete nem beszéltünk de gaznak ereznem ha megint én írnék ra.

Szerintetek lepjek felé vagy hagyjam es keressek mast?


2017. márc. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ő egy igaz barat, hogy figyelembe veszi Zoli erzelmeit es nem kezd ki veled, ne tedd tonkre a baratsagukat. Igen nehez neked, de ha beszelnel/beszelnetek Zolival elobb utobb csak feleslegesnek erezne magat es feltekeny lenne akkor is ha azt mondja lehettek egyutt.
2017. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!