Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, az ilyen lányok is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az ilyen lányok is felkelthetik az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus cicababa, nem szoktam sminkelni, csak fontosabb alkalmakkor egy kis szempillaspirál és szájfény.Viszont ügyelek a külsőmre, ápolt vagyok,hosszú világosbarna hajam,kékes szemeim vannak.Középmagasnak számítok és vékony vagyok,nagyon szeretek sportolni,főképp futni és vívni. Jó humorom van,bárkivel kijövök,segítőkész vagyok,nem szeretek a középpontban lenni, nem vagyok a tipikus "menők" közé tartozó lány,akinek az ország minden végéről van barátja. Kevés igaz barátom van ugyan,de rájuk mindig számíthatok. Hobbim a sport, érdekelnek még az állatok és a tudományok,ezen belül is leginkább a matematika és a kémia.Szeretek zenét hallgatni, 3 éve hegedülök, rendszeresen veszek részt versenyeken minden téren. Kissé félénk vagyok, de a szimpatikus embereknek hamar megnyílok,és a kezem is tűzbe tenném a barátaimért és a családomért.Néha gyorsharagú vagyok ugyan,de 1-2 óránál tovább nem tudok és nem is akarok senkire haragudni.Sokat mosolygok,de nem célom a feltűnés.

17/L


2017. márc. 5. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
persze h felkelthetik :)
2017. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen fel.
2017. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fel fel, és ezzel elég sokan így vagyunk szerintem :) f/23
2017. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen lányok keltik fel a figyelmemet, akik nem a tizenkettő egy tucat kategóriába esnek.
2017. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha randiznánk, ugye tudod, hogy kéne hegedűlnöd egy kicsit? :D

(Mondanám, hogy vívjunk, de nem tudok :D )


Nekem a sportos lányok a mindenem, szóval simán felketetted az érdeklődésemet.

2017. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!