Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de egyszerűen képtelen vagyok kiigazodni rajta. Szerintetek mit gondol rólam? 15/L

Figyelt kérdés

Minden fiún nehéz kiigazodni, de rajta különösen.

1.Nem tartozik az udvarias fiúk közé. Olyan szinten nem, hogy még egy idősebb nőnek pl: tanárnak se nyitja ki az ajtót vagy engedi előre. Egyszer, amikor kettesben voltunk kinyitotta nekem az ajtót, majd hozzátette, hogy csak kevés lánynak nyitja ki az ajtót.

2. Anyuink jóban vannak és mivel anyám nekem mindent elmond kiderült, hogy fél a lányoktól és hogy kívülről erősnek mutatja magát, de igazából nem az.

3.Mivel mindketten éltanulók vagyunk általában a tanulásról szoktunk beszélgetni. Sajnos egyenlőre nincs más közös témánk.

Régen egy beszélgetésünk kb így zajlott:

-Felteszek egy kérdést vele kapcsolatban.

-Igen/nem.

-Tovább érdeklődök. Megkérem, hogy fejtse ki bővebben.

-Aha.

-Elmondom a véleményem az esetről.

-Ok.

Mostanában már annyit változott a dolog, hogy néha vissza is kérdez, esetleg ő kezdeményez beszélgetést és kérdés nélkül is mesélni kezd.

4.Visszatérve a tanuláshoz mostanában elég sokat romlott a tanulmányi eredménye, ezért a tanárok máshogy viszonyulnak hozzá. Ez valójában azért van, mert a barátaitól sorba kapja a: ,,Kit érdekel, hogy miből írunk!?" és a ,,Miért tanulsz?" megjegyzéseket.

5.Azt mondják, ha egy fiúnak tetszik egy lány akkor piszkálja. Ő viszont mindenkit piszkál, fiút, lányt, velem viszont nagyon kedves.

6.A barátnőmmel észrevettük, hogy ő és a haverja mostanába folyton minket figyelnek.

7.Van az osztályunkban egy ribi, aki az összes fiút magának akarja. Egyszer látott, hogy azzal a fiúval beszélek és utána amikor csak meglátott neki állt ölelgetni a fiút. A barátnőim szerint ez jó, mert ,,látja benned a vetélytársat".

8.Amikor beszélgetünk mindig odajön valamelyik haverja. Látszik rajta, hogy zavarja, hogy abban az adott pillanatban nem vele beszél, hanem velem. Pedig tényleg nem töltünk sok időt együtt.


Nektek erről mi a véleményetek?


2017. márc. 5. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
majd a d.gástól feloldódik hajrá ugorj rá.
2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem bejöhetsz neki a leírtak alapján. Én is lány vagyok es már nekem is adódott dolgom egyszer kétszerúgymond ilyen fiúkkal. Először azt gondoltam,hogy uh milyen flegmán viselkednek velem meg ilyenek ,de aztán rájöttem,hogy csak a termeszetuk ilyen és egyikükkel össze is jöttem :)
2017. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2-es.
2017. márc. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!