Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért zavarja a fiúkat, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavarja a fiúkat, hogy lányként én vagyok a legokosabb nemcsak az osztályban de az egész suliban is?

Figyelt kérdés

Soha nem dicsekszem semmi, de tisztára úgy bánnak velem mint 1 kívülállóval, pedig én is szeretnék barátkozni.

1 fiú volt eddig akivel alakult valami, de az meg: pedig csak annyit mondtam, hogy szeretnék kicsit komolyabb dolgokról is beszélgetni rögtön elkezdte terjeszteni, hogy mindenki fölé képzelem magam stb>;


18L


2017. márc. 7. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod, hogy Te vagy a legokosabb? Egyetalán, mi az okosság? Lehet ezt definiálni?

Max legjobb tanuló lehetsz, nem a legokosabb, mert az relatív.

2017. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én meg az egész Földön, meg a legszexibb is vagyok és mindenkit zavar, de nem kell velük foglalkozni csak iligyek.........
2017. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha a legokosabb lennél, minimum le tudnád írni, hogy miért.

És szerintem az egód zavarja jobban őket.

2017. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Mert ilyet nem mondunk magunkról, hogy mi vagyunk a legokosabban.

Lehet, hogy te vagy a legjobb tanuló az eredményeid alapján.

De nem ismersz mindenkit, nem tudhatod, hogy ki, miben, milyen jó. Lehet, hogy van olyan a suliban, aki ezerszer jártasabb egy-egy témában, mint te.

És olyat sem mondunk, hogy akkor most beszéljünk komolyabb dolgokról. Ez olyan tanáros, barátságtalan.

Ha érdekel egy téma, akkor kezdjél el róla beszélgetni. Ha a másikat is érdekli, akkor majd ő is hozzászól. Ha látod, hogy nem érdekli, akkor meg ne erőltesd.

2017. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sens0r ***** válasza:
94%

Fiúként írom ezt:

A kérdésedből nekem az jön le, hogy egy retardált kis takony vagy.

Sajnálom...

EGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

2017. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert v. a fiúkkal egy suliba jársz akiknek pedig nem jó érzès, hogy a barátnőjük SOKKAL, vagy esetleg csak kicsivel okossab náluk.
2017. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Kijelenteni, hogy te vagy a legokosabb, az elég erős túlzás :D Feltételezem az érdemjegyeid és az átlagod alapján mondod ezt magadról.. Csak egy példával éljek, az osztályomban a legjobb tanuló hölgyemény egyáltalán nem okos, csak képes sok adatot befogadni, és képes leülni tanulni. Én talán az osztályom legrosszabb tanulója vagyok, és ha ez alapján azt mondják rám, hogy buta vagyok, akkor csak mosolygok egyet, és kinevetem, mert tudom a saját értékeim, ismerem a céljaim! Nincs szükségem a száraz történelem, matematika és irodalom tananyagokra.. Az régen rossz hozzáállás véleményem szerint, ha valaki azért tanul, hogy felvegyék egy egyetemre, vagy később gazdag lehessen... Bocsánat, hogy ezt itt fejtem ki, de szerintem ez a legnagyobb butaság, amit 17-18 éves korában az ember elkövethet :D A társadalomra építeni a benned élő boldogság képét szörnyű lehet :D Saját magad felé nem lesznek elvárásaid, csak amit rád ragaszt és elfogad a társadalom :D Inkább befejezem, mert kapom majd a sok piros hüvelykujjat, de remélem azért létezik olyan ember, aki érti a lényeget :) 18/F
2017. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!