Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért élvezik azt,...

A tanárok miért élvezik azt, hogy ha van egy rossz gyerek az osztályban akkor csak ő miatta az egész osztályra büntetést szabnak ki?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
En nem vagyok különösebb rossz gyerek de az osztályfőnököm minden lehetőséget kihasznál hogy beirjon kic csesszen velem. Amier mas nem kap en hamarabb kapok. Szemét kis genyó
2016. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus kommunista hozzáállás. A közösségtől várja a megtorlást.
2016. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszik a tanárok, hogy a kollektív büntetés elgondolkodtatja a rossz gyereket, hogy mekkora súlya van annak, amit csinált. Általában ennek semmi értelme, mindig csak a tanárt gyűlölik meg, a gyerek meg marad a jópofa, vicces, vagány akire vagy fölnéznek, vagy félnek tőle a többiek.
2016. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

3-asnak teljesen igaza van.

Az ilyen rossz gyerekek általában az osztály hierarchiájában magasan állnak, úgyhogy hiába várja a tanár, hogy majd a többiek leszidják őt - nem fogják, vagy mert félnek tőle, vagy mert kedvelik őt (vagy mindkettő). És bűntudata se lesz az illetőnek, általában a "rossz diákok" nem erről híresek.

Annyit ér el vele a tanár, hogy azokat is megszívatja, akik semmit se tettek. Gratulálok neki! 2-esnek is igaza van, kommunista hozzáállás.

2016. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Köszi rossz diák vagyok fa ssz opó banda
2016. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanarkent teljes merteben ellenzem a kollektiv buntetest. En kizarolag azt buntetem meg, aki megerdemli. A tobbit pedig dicserem.

Tovabba ha vmi jot tesz a "rossz" gyerek, akkor ot is megdicserem konkretan a joert.


Nekem ezek az elveim a sok kozul. :)

2016. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Én beígérni szoktam a kollektív büntetést, akkor állítani szoktak magukon a rosszabbak is, jobbak is, a jobbak leosztják a rosszabbakat. Volt már amúgy, hogy alkalmaztam, de csak akkor, amikor tudtam, hogy azt az egyet a többi megbünteti majd ezért.
2016. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

NEM! Kérdező, a tanár egyszerűen gyáva! Nem mer rászólni a gyerekre igazán, és azt várja, hogy a közösség oldja meg helyette! Pedig a tanárt azért fizetik az óra leadásán kívül, hogy rendet teremtsen, vagy ha erre nem képes, akkor jelezni az igazgató felé, hogy akármilyen gyenge is az iskola, van egy-két tanuló, aki még így sem való ide. És minél előbb elküldeni őket egy még gyengébb iskolába, vagy egyszerűen kirúgni, és ha múlott 18 éves, akkor menjen dolgozni! És ha a viselkedése miatt nem sikerül leérettségiznie, akkor még a büntetése is megvan!


Egy tanártól, egy felnőtt lediplomázott embertől, hatalmas rosszindulat és szégyen, hogy nem csak a garázdaságot elkövető illetőt bünteti, hanem ártatlanokat is! Mondjátok meg közösen a tanárnak, hogy ez olyan, minta egy városban vagy faluban 5-10 bűnöző miatt megbüntetnék az egész várost!! Ennek a tanárnak a viselkedése vállalhatatlan, undorító, és felháborító! Tanűr! Felnőtt ember! Vegyen egy okostelefont, és vegye fel hangfelvevővel, hogy mit művelnek a diákok órákon! Aztán játsza le a feletteseinek! Gyerekek! Tanulók, diákok! Épeszű emberek vagytok! Van okostelefonotok! Miből állna felvenni a telótokon lévő hangfelvevővel a barom diákotok viselkedését, órai magatartását, beszólásait? Én azonnal felvenném, már holnap!! Zsebből is működik, ha a legjobb minőségen van! Előtte otthon is gyakoroljatok vele. Egyszerűen fölveszitek, megmutatjátok a tanároknak, az igazgatónak a helyettesnek, a titkárnak, majd végül elmentek a rendőrségre vele! Aztán ha problémáznak a szülei, szépen lejátszátok előttük is! megmondjátok, hogy a barom bűnöző kisfia szétb*@*ssza az osztályt, és tönkreteszi az ott élők életét, gyerekkorát! A tanár meg b*@*ssza meg, ha annyira magatehetetlen, hogy titeket büntet mások miatt! Persze a tanároknál mindig is módi volt a rendes gyerekeket bünteti, a hülyéket meg hagyni, azzal az indokkal, hogy úgysem tud mit tenni... RÖHEJ!! A tanár kirúgatni gyáva, de tönkretetetni az osztályéletét nem gyáva! Ártatlanokat büntetni nem gyáva! Ezek után egy ilyentől elvenném az állását végleg!

2016. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Én teljes mértékben egyetértek az utolsó válaszolóval.
2016. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

#8

Nem sokat tudsz a közösségek és csoportok működési mechanizmusairól, igaz-e? Meg gondolkodni se nagyon szoktál..

2016. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!