Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki nqgyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nqgyon tetszik de nem tudom hogyan kozelitsek fele vqgy hogy hogy mondjam el neki es en nem vqgyok az a batrabb fajta de ugy erzem hogy en is szimpatikus vqgyok neki szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Nqgyon sokat szemezunk es mosolygunk egymasra es szerintem joba is tudnank lenni ha lepne valamelyikonk de ha rajta mulik akkor nem lesz belole semmi ezert kerdezem hogy mit tegyek hogy az nem is lwgyen ciki ha a lany lep eloszor
2017. márc. 7. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

adj egy egyértelmű jelet


mi fiúk honnan a p!csából tudjuk mikor van esélyünk az ilyen mosolygó lányoknál?!

2017. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nem tudjuk mikor van esélyünk nálatok. Egyébként nyugodtan kezdeményez te. A fiúk sokkal jobban szeretik a kezdeményező lányokat.
2017. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Qqqqqqqq Mivan, nem tudsz írni?
2017. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs de normalis valaszokat szeretnek nem pedig bunkokat es ha csak ilyet tudsz hozzaszolni akkor inabb ne irj semmit
2017. márc. 7. 19:27
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is próbálj meg kezdeményezni. Ha tetszel neki akkor úgyis veszi a lapot és így talán ő is felbátorodik.
2017. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszi a normalis valaszokat
2017. márc. 7. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán írj ki egy normális kérdést, és akkor normális választ fogsz kapni.
2017. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Normalis kerdest irtam ki arrol en nem tehetek ha ilyen paraszt vagy es nem tudsz normalisan valaszolni
2017. márc. 7. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban, hogy nem tudsz fogalmazni. Talán majd 5 év múlva változik fog ez. ;)
2017. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!