Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy mindig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig egy fajta férfi tetszik, de nekik én sosem tetszem vagy nem is találkozok össze olyan fajta férfiakkal akik nekem tetszenek?

Figyelt kérdés
Ugyanígy, mindig olyan fajta férfiaknak jövök be én ,akik nekem nem tetszenek. Ez miért van?
2016. dec. 24. 17:55
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
69%
Nem vagytok egy szinten.
2016. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez pech,én is pont így járok sajnos csak a másik oldalon.

Majd egyszer minden klappolni fog! :)

2016. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is, csak férfiként.

Mindig ugyanabba típusba szeretek bele; csendes, visszafogott, barna hajú, barna szemű, sminket mellőző, erkölcsös, természetes, flegma, komoly, munkamániás nőkbe.

Belém pedig mindig ilyen extrovertált , nagyszájú, kifestett, szabados életű lányok zúgnak, akik iránt nem érzek semmit.

2016. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sors fintora...nálam is sokszor van ez így, meg szerintem még sok más embernél is. De aztán sok-sok találkozás után csak jön egy olyan, akivel már nagyjából bejöttök egymásnak (remélhetőleg).
2016. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!