Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meglehet hogy a szerelemtől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet hogy a szerelemtől vagyok ilyen mostanában? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónpja úgy kelek fel minden nap hogy szomorú vagyok és tudom hogy akit szeretek miatta vagyok szomorú de nem tusom megmondani hogy miért.Ilyenkor senkivel sincs kedvem beszélgetni és reggelente nagyon nehezen veszem rá magam hogy felkeljek.

Napközben csöndesebb vagyok...

Még soha nem tapasztaltam magamon olyat hogy nézek egy filmet és elsírm magam vagy rámjön a sírhatnék.Utóbbi 3 napban 2-őn elsírtam magam az ugolsó fiomen meg rámjött a sírhatnék.Nagyon furának érzem magamat...Sokszor megnéztem egy mesét és most megint megnéztem és csak most jött rám a sírhatnék...



2017. márc. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen tünetek két esetben jelentkeznek: depresszió és szerelem. Esetleg szerelem miatti depresszió. Ne légy depis, nagyon sz@r érzés! Menj oda hozzá!
2017. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor én most szerelem miatti depresszióban vagyok?
2017. márc. 7. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubba
2017. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jó tudni. Depressziós vagyok ha kib....ttul én is szerelmes vagyok egy lányba 3 hónapja?
2017. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavaly szerelmes lettem egy srácba, bolondított, aztán elkezdett kavarni egy ribivel, akinek mellette kb 3-4 palija volt, amikor megtudtam, legszívesebben egész nap bőgtem volna. :)

De nem tettem, mert akkor magyarázkodnom kellett volna, hogy miért teszem.

Nagyon mély pontra kerültem pár hónapig.

Lehet veled is ez van, de ne aggódj, túl fogsz lépni rajta! Beszélj erről egy barátodnak, sírd ki magad.

2017. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szerelemnek 2 típusa van... Az egyik, amikor akkor sem tudod rosszul érezni magad, amikor elüt a busz, mert egyszerűen semmi nem ronthatja el a boldogságod. A másik fajtája, amikor szenvedsz és akármit teszel a másikért, vagy észre sem veszi, vagy elutasítja. Na ekkor jön a szerelmi depresszió, ami az egyik legsötétebb, legfájdalmasabb dolog, amit nagyon nehéz átvészelni komoly lelki roncsolódás nélkül... Persze ez egyén függő, de rám a szerelem csak rövid ideig hat az első típusban leírtak szerint, utána jön a második típus... Lehet az én hibám, hogy folyton olyan lányokkal kezdek, akik megbántanak, kihasználnak, megcsalnak, átvernek, de ezt előre nem lehet tudni...


Szóval kedves kérdező! Sírd ki magad, mert nem szégyen, én is kiszoktam, pedig fiú vagyok.. Valakivel mindenképp beszélj a dologról, akiben teljesen megbízol, hidd el, hogy könnyebb lesz! 18/F

2017. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!