Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ötletek hogy hogy legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek hogy hogy legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok:)) szóval van egy fiú aki nagyon tetszik..(14 évesek vagyunk) és az van, hogy az osztálytársam ismeri a fiú egyik nagyon jó haverját, akivel szokott beszélgetni. Mivel az osztálytársam járt ennek a fiúnak ezzel a haverjával és most csak barátok de napi szinten üzeneteznek. Na és akkor azt mondta segít nekem és kérdez a fiúról dolgokat hogy több mindent megtudjak meg ilyenek..a fiúval nem beszélgettem, csak elmentem mellette és nagyon nézett. Na mindegy. Kérdezett róla, hogy tetszik-e neki valaki és azt mondta a haverja hogy igen. Persze tisztában vagyok azzal hogy nem én vagyok. A barátaim meg az osztálytársam is vígasztalt hogy nincs semmi baj így is még bármi lehet. A nevemet nem tudják, de azt szeretném kérdezni hogyha ti ilyen helyzetben lennétek mit tennétek? Mit kérdeztetnétek hogy a személy elkezdjen utánad érdeklődni és ismerkedni akarjon? Vagy ti milyen üzenet után kezdenétek akarni ismerkedni azzal a személlyel akinek tetszel? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat:)
2017. márc. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Miett nem lehet egyszer az higy nem lesz semmi? Te szepen elvonulsz es megtanulsz fogalmazni. A tetszes meg nem minden. Ha igazan akarod ezt a kolykot akklr legyen igy. Ne kerdezoskodj hanem vonszold ele magad es beszelgess vele. Ha nem erdeklodik kicsit se hat hagyd ott. Keress mast. Ha latszik hogh erdekli amit mondassz (Konyorgom ne noit mondj neki) akkor hajra meg van eselyed.
2017. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Amiket elirtam azokert lehet kornyikalni. Este van. Elozo voltam
2017. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te pofázol aki még írni se tud? Légyszíves ha nem tudsz normális választ írni akkor tartsd meg magadnak.
2017. márc. 7. 22:31
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Mikor maga van, menj oda hozzá kérdezz tőle valamit,és ha utána cseppet is érdeklődik irántad,ki alakul egy kapcsolat jelöld be facen és beszélgessetek tantárgyról...

És ha érdeklődik ezután és abba a beszélgetésbe irántad akkor tetszel neki.. :)

De valami értelmes szöveggel menj oda hozzá , eszt már rádbizom. :)

2017. márc. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#Utolsó

Köszönöm a választ!😊

2017. márc. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!