Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal hétvégén leszünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal hétvégén leszünk fél évesek. Hogyan ünnepeljük meg? Ötletek? Nem akarok túl nagy felhajtást meg ilyen hatalmas nagy eseményeket. De azért mégis csak legyen valami alkalomhoz illő.

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok lehetőség van. Este egy kis egyszerű vacsora valamelyikőtök otthonában sok gyengédséggel. Egy egyszerű milánói is jó lehet. Vagy pedig ha nem akarsz vacsit akkor talán egy film amit együtt néztek vagy bármi. A lényeg hogy együtt legyetek meghitt hangulatban
2016. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félévesen inkább a csörgődet verd a kiságyban. Durva hogy ilyen korán pasiztok.
2016. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senki nem irta a dugást, csalódtam😖
2016. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szex 0-24, másnap rúgjatok be, ennyi.
2016. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A második hozzászólás írójához csak annyit szólnék, hogy mégis honnan tudja, hogy hány éves vagyok? ;)
2016. febr. 4. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én váratlanul beállítottam hozzá egy üveg pezsgővel aznap. Örült neki, sétáltunk utána egyet, szeretkeztünk, másnap mentünk dolgozni:)

26/N

2016. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!