Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú haverom belém esett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú haverom belém esett, de nem akarom elveszíteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb háromnegyed éve ismerem azt a srácot egy ismerősömön keresztül.Kedvelem,aranyos gyerek,de nem szeretem csak barátilag,(én másba vagyok beleesve akivel már így is nagyon jó irányba alakul minden)ő viszont nem egyszer szerelmet vallott amióta ismerem.Nem egyszer szerelmet vallott amióta ismer.Szinte mindig.Az elején azt hittem hogy csak poénkodik...

Én ugye irogatok egy haverjával akivel én is jóba vagyok,erre ő elkezdett féltékenykedni.

Egyik barátnőm nagyon jó baráti viszonyba van a sráccal,és csak ma mondta el hogy már egyszer kikapta a pengét a kezéből,de tegnap elkezdte magát vagdosni miattam,sírt,és a keze nagyon heges és csúnya...sokszor panaszkodik abba a csoportba amibe én nem vagyok benne csak a barátnőm meg még 2 lány.Mindenkivel furán viselkedik pl egy másik fiú haverommal is.És már egyre ritkábban jár ki.

Én most jöttem rá hogy ez már nem szivatás,és eddig sem volt az.Több hónapja ezt csinálja ha csak ugratna rég leállt volna,és már nem is hajt rá más csajokra(ami tőle nagyon újdonság).

Kezdem magamat megutálni amiért ezt teszem vele,és nem tudom mit csináljak.Én megmondtam neki hogy inkább békén hagyom...de azt mondta attól csak még szarabbul lenne.Én viszont nem tudom szeretni,és egyre nagyobb bűntudatom van ma suliba amikor a barátnőm ezt elmondta hogy nem csak szivat tényleg megcsinálta majdnem elkezdtem bőgni.



2017. márc. 8. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

" viszont nem egyszer szerelmet vallott amióta ismerem.Nem egyszer szerelmet vallott amióta ismer." Elsőre is értettem nem kell ismételni, ELsőre is értettem nem kell ismételni..


Ezaz, komolyan olyan Emberrel ha lehet így nevezni barátkozól aki sonkának érzi magát ezért felis szeleti a testrészeit..


",és már nem is hajt rá más csajokra" Akkor ezért tűnt el a Budapesti agyongázolós gyilkos (tiszelegjünk a 17 áldozata előtt)


Az ilyenek ellen erős lesza*om hozzáállást javaslok és 1-2 héten belül jobban is leszel.

2017. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha te is szereted, akkor próbáljátok meg, ha jó barátok vagytok, és nem megy utána is jó barátok lesztek, de viszont ha nem et mondasz azt megérti.

Peresze felállíthatunk lehetőségeket, miszerint kapcsolatba összekaptok megutáljátok egymást, bár szerintem ez barátságba is megtörténhet, És ugye ha nem jössz össze úgy is lehetséges elvesztési mód, mivel akkor inkább békén hagy kifejezés.

2017. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak már ilyen helyzeteim, de nem ilyen durvák. Az a lényeg, hogy beszélj vele arról, hogy ne rontsátok el ezzel a barátságotokat. Utána remélhetőleg tovább tud lépni. Szóval, mondd a szemébe.
2017. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mivan a mai fiatalokkal?? Nem tudnak egy gödröt betemetni, mindenhol azt látom, hogy egymásba esnek.
2017. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én már megmondtam neki hogy én csak barátként szeretem és nem lesz köztünk semmilyen más viszony

1:mert nem akarom pár hónapért elrontani a barátságunkat

2:mert én mást szeretek

2017. márc. 8. 17:00
 6/6 A kérdező kommentje:
és erről már nagyon sokat beszéltünk...de semmire sem jutottunk
2017. márc. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!