Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú haverom. Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú haverom. Tényleg nagyon jó haverok vagyunk. Viszont azt mondta, hogy én többet jelentek számára, mint barát. Én csak barátilag szeretem, úgy viszont nagyon. Nem szeretném megbántani, sem elveszíteni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy gondolkozz el, ha lány akkor friend zone
2013. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány (:
2013. jún. 6. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő dönti el, akar-e csak a barátod maradni, de ha nem vagy őszinte hozzá, biztos, hogy meg is bántod, el is veszíted.
2013. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!