Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon még mindig tetszem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig tetszem az exemnek?

Figyelt kérdés
Az exemmel egy csoportban vagyunk angolokon (ő másik osztályba jár,mint én) és heti egy ilyen közös óránk van. Azt vettem észre,hogy nagyon sokat néz,de amolyan playpofa arccal,nem lehet az arcáról megtudni,hogy mit érez/gondol. Nálunk úgy megy a szóbeli feleletek osztályozása,hogy a diákok ajánlanak jegyet,és a többség szavazza meg a jegyet,és mindenki a csoportból azt mondta,hogy négyest érdemlek,csak ő mondta,hogy ötöst kapjak. Viszont az ő haverja,akivel a pármunkákat szokták csinálni, sokat szokott hiányozni,ezért mindig mással rakják össze,és egyszer történt,hogy bárkit választhatott a csoportból,hogy kivel legyen párba,és nem engem választott,hanem egy másik lányt,akit már akkor is utáltam,mikor még együtt voltunk,és sokat meséltem az exemnek a csajról.
2017. márc. 8. 17:11
 1/2 anonim válasza:
kérdezd meg tőle
2017. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy még nem felejtett el. De lehet, hogy már csak a testiséget látja benned, vagy ő sem tudja mit érez. Együtt érzek veled. Őszintén kíváncsi lennék mi játszodik le ilyenkor a fiúk fejében.
2017. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!