Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig tetszem az exemnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig tetszem az exemnek? Illetve szex az exxel? Ciki helyzet hogyan tovÁbb?

Figyelt kérdés

Először egy gyors ismertető:

az említett sráccal kb 5vagy6 éve jártunk, kb. 1évig lehettünk egy pár.

Külsőleg és talán belsőleg sem illettünk egymáshoz, két totál különböző személyiség vagyunk.

Viszont (ne cikizzetek ki) a szex tökéletes volt Vele.


Nekem azóta már volt 2komoly kapcsolatom is, de mindig is úgy emlékszem vissza Rá, hogy ha a kapcsolatunk nem is, de a szex...hát az isteni volt.

Bevallom (Ő nem tudja :) ) de eddig senkivel nem élveztem annyira a szeretkezést, mint anno Vele. :)

Mint megtudtam utna 2kapcsolata volt, az egyik hosszabb, a másik rövidebb.

Nos tehát kb 18évesek lehettünk, amikor jártunk, azóta az 5év óta nem beszéltünk s nem is találkoztunk.

És itt jön napjaink sztorija:

Ma bizonyos teendő miatt kénytelen voltam bemenni a fent említett exem apukájához, a munkahelyére.

(nem szeretném kiírni a konkrét ügyet, amiben eljártam, hisz lehet az illető olvassa az oldalt, legyen elég annyi hogy tipikus férfi meló)

Tehát elmentem, s kiderült hogy az exem is ott dolgozik az apjával együtt, csak másabb területen.

Nagyon meglepődtem, hisz mindketten puszival köszöntöttek, bent voltam náluk 2órát. Beszélgettünk stb. :)

Najóóó, ebből csak az exemmel beszéltem 1,5órát :)

Teljesen hétköznapi dolgokról, de egyszer-egyszer mindketten felemlegettünk régi élményeket, s a mai napig emlékszünk arra hogy melyikőnk pl. hogy ette anno a pizzát, milyen vicces szokásaink voltak... :D

és meglepő, de rengeteg dolgot megjegyzett belőlem és rólam.

Plusz megjegyezte hogy "Húú, még mindig ott vagy a TOP-on" :)

Tehát itt indult a sztori fura része.


AZtán észrevettem,hogy miközben beszélek folyton az arcomat nézte...a szemembe nézett, láttam hogy fürkészi az arcomat, nézi számat. Közelebb lép hozzám... amikor mondott valamit egyszer hirtelen megfogta a karomat, vagy épp (szemléltetés céljából) magához karolt, csak úgy lazán.

Persze közben a kollégái cikizték,hogy ne csajozzon, de nem is foglalkozott velük, mintha élvezte volna hogy velem van :)

Mutatta milyen új kocsit vett, mondta hogy üljek bele, levettem a táskámat, majd szó nélkül rutinosan elvette a kezemből, mint régen,ugyanazzal a poénnal mint anno... nagyon aranyos volt.

Furcsa, de megmosolyogtató érzés volt :)


Majd, a legmeglepőbb:

a kocsimnál álltunk, s éppen az idegen arcába belemászó emberekről beszélgettünk, s arról hogy mennyire frusztráló és zavaró amikor az ember ilyen emberrel találkozik össze, és az illető nem tart 1méter távolságot.

Na én is elmeséltem a sztorimat, és szemléltetésként 30centire közel hajoltam hozzá-ezen mindketten nevettünk, hogy igen ez idegesítő egy idegentől.

Mire Ő is mesélt egy sztorit, és "szemléltetési példának" olyan közel hajolt hozzám,hogy összeért az orrunk és mélyen nézett bele a szemembe.

Na itt kicsit zavarba jöttem, komolyan bennem akadt a levegő, hogy megcsókol

De elmesélte a sztorit és hátrébb lépett...meg utána persze mindketten elröhögtük a szitut :)


Arcra puszival váltunk el.


Jövőhéten vissza kell mennem, mert időpontot kértem.



Nem tudom mi ütött belém.

Azóta ezen kattogok, és nem is tetszik annyira, s már járni sem akarok vele, de valami vonz Benne.

Tudom ciki, és r***ncnak fogtok nézni (egyikőnknek sincs kapcsolata) szexuálisan veszettül vonzódom Hozzá.

Persze ezt szégyellném közölni vele, így nyersen.


De a leírtak alapján még mindig szerelmes belém, és gyengéd érzelmei vannak irántam, vagy esetleg Ő is "kiéhezett" s a szex hajtja?

Vagy érzi esetleg rajtam,hogy ÚGY vonzódom Hozzá?


Bocsi tudom ciki téma.

De magam sem tudom mit akarok.

Járni nem szeretnék vele...de khm. tudván hogy jó volt vele anno a szex...hát szóval abba belemennék.

De az meg olyan ciki :(


Mégis hogyan lehet ezt "közölni" vagy letisztázni a másikkal?


Én 23, Ő 25


2016. nov. 9. 22:12
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsánat, sok a szóismétlés.-kicsit feszült vagyok :D


Plusz kifelejtettem,hogy jó volt a társaságában lenni.

Nem tudom megmagyarázni, de az az érzés mint randin:

tudjátok amikor zavarban vagy, alig mersz a másikra nézni (mert tudod hogy Ő meg téged bámul :) ) és vannak témák amiket kerültök...de ugyanakkor nem akartok elválni sem egymástól.

Ne ugyanezt éreztem.


Szerelmes viszont NEM vagyok, régen sem szerettem azthiszem. Könnyen ment a szakításunk is

Plusz én 2hónapja léptem ki egy hosszú kapcsolatból,( és azt a férfit szerettem-igaz mostmár kezd kopni az érzés bennem.)


Szóval tuti hogy a sztorimban említett exemet nem szerelemből szeretem...de akkor mi ez az érzés bennem, s miért éreztem ilyen jó ma magam a társaságában?

És miért vonzódom hozzá ÚGY és miért képzelem el vele a szexet???


Mi töténik velem??

2016. nov. 9. 22:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :D
2016. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!