Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó mások érzéseivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó mások érzéseivel játszadozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

A helyzer az, hogy 2 hónapig együtt voltam egy nálam idősebb lánnyal (14 éves fiú vagyok, a lány 16) és bár annyira nem fontos, hogy legyen barátnőm, de benne olyan sok tulajdonságot megtaláltam, amit keresek egy lányban, hogy beleszerettem. Azt hiszem ennek nem mindig lehet ellenállni.

A kapcsolatunk során (vagyis nagyjából 2-3 hétre rá ahogy összejöttünk) egyre többet hangoztatta, hogy mennyire lefeküdne velem. Én még nem akartam, mert még túl korainak érzem, ezért visszautasítottam. Amikor már nagyon idegesített, mondtam neki, hogy akkor keressen valakit, mire ő mondta, hogy lenne rá jelentkező. Ezután szakítani akartam vele, de annyira bizonygatott, hogy hiába van még rajtam kívül annyi fiú, mégis engem akar és ezen ne sértődjek meg, mert nem azért mondta.

Azt hiszem hiba volt ilyen naivnak lennem, ugyanis egyik nap csak random beleült az ölembe és elkezdett lovagolni.. hirtelen meglepetésemben nem tudtam, hogy reagálni, de amikor észbe kaptam, azzal a lendülettel mondtam neki, hogy el lehet mehetni és soha többet nem akarom látni.

Sokan mondják, hogy sok ilyen van közöttün is. Igen, ez tény, de lányok között is. Lehet még egy kapcsolatra sem vagyok elég érett, nem tudom.. De mindenesetre nekem ez volt életem egyik legszebb időszaka, mégha a csaj nem is gondolta komolyan. Amúgy meg a kora nem zavart, mert sokszor komolytalannak gondolom a velem egyidőseket, persze tisztelet a kivételnek, mert találkoztam normális velem egykorúakkal is.

Csupán rosszul esik, hogy valaki nem tiszteli a döntésiemet és akkor is csinálja, ha én megkérem rá, hogy ne, mert nem szeretném.


2017. márc. 9. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán Te sem vagy elég érett, de Ő még nálad is éretlenebb (pedig állítólag a lányok "korábban érnek", hát ez sem igaz mindenkire). Azon kívül, hogy fel a fejjel, nem tudok tanáccsal szolgálni. Ezt a kérdést még talán az sem tudná megválaszolni, aki képes rá, hogy másokkal játszon. Légy boldog, hogy helyesen döntöttél, és ha nem érzed magad késznek egy kapcsolatra, akkor várj vele - nem szégyen. :)


19/L

2017. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi :D Csak az a vicces, hogy sokkal érettebbnek állította be magát a koránál, meg hogy mennyire intelligens. Aztán ez lett belőle:D
2017. márc. 9. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet éretlen vagy egy kapcsolathoz, de ő se tudja, mi az...... Mindemellett még ri.bi is.....
2017. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!