Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott valaki így játszadozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki így játszadozni mások "érzéseivel"?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: van valaki akinek én legalábbis úgy gondolom hogy bejövök/bejöttem. Jelek: mindig oda jött ahol én voltam, folyamatos odapillantgatás, ha előttem ment visszafordulgatás, mély és hosszú szemkontaktus, ha más volt velem is mindig engem nézett, sőt még közlekedési eszközön is úgy fordult, hogy rám lásson. Javítson ki valaki ha ezek nem annak a jelei ha valakinek tetszek, én így éreztem. Viszont érdekes volt, néha elég közömbösen viselkedett (rám se nézett stb), olyankor meg olyan érzést keltett mintha utálna... szóval nem tudom, én ezt meg úgy veszem mintha játszadozna, vagy lehet csak én mutattam felé olyan dolgokat amik miatt ezt csinálta... hozzáteszem, látásból ismerjük egymást és egyikünk se tinédzser már (emiatt szintén furcsállom ezt a viselkedését) ti mit gondoltok???

2014. jan. 22. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

amikor valaki játszik a másik érzéseivel és az a másik igaz és tiszta szívvel szereti a másikat, de az csak játszik vele...az...az a legkegyetlenebb és legszánalmasabb és legfájdalmasabb dolog, tett a világon.


kb mint amikor gyomron lőnek egy sörétessel vagy pl mikor élve felboncolják az embert...kb olyan érzés a másiknak, aki tiszta szívből szeret.

2014. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Húha, újabb barom, aki mindent beleképzel pár pillantásba. Az, hogy néha rád nézett néha meg nem pont azt jelenti, hogy semmit sem jelent a dolog.
2014. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
drága harapós sárkány. esküszöm legközelebb ki írom hogy a te válaszodat rohadtul nem várom... és aki itt gyikon a legnagyobb barom az te vagy az undormány válaszaiddal.. hozzáteszem nem képzelek be semmit pár pillantásba, de ha már valaki több ideig, hónapokig ezt csinálja talán van valami jelentősége...
2014. jan. 22. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én is szoktam ilyet, még akkor is ha nem tetszik a lány jó móka.. :D
2014. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen, mert ha te valakit hónapokon át látsz többször is, akkor az első pillantás után többé rá sem nézel, ha nem tetszik?


Annyira buta vagy, hogy az már fáj. Azért néz rád, mert ott vagy a közelében és nincs jobb dolga/érdekesebb dolog, amit nézzen. Máskor meg van, ezért nem is néz rád.


Észre sem vesz igazából. Amíg te nem fogod megszólítani és nem fogsz beszélni vele, addig ez nem is fog semmit változni. De gratulálok, élj csak az álomvilágodban :D

2014. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak játszik és lehet h félős típus.

Hány éves vagy? Gondolom 15 körül vagy.

2014. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem te rohadtul nem érted amit kiírtam vagy csak megint félreértelmezted, de várjál csak én úgy tudtam leszbikus vagy, ahhoz képest hogy lány vagy te vagy az aki buta, legalábbis itt azt mutatod magadból. Aztán szerintem ne okoskodj mert itt merőben nem arról van szó hogy valakire ránézek, érdekes hogy leragadtál annál hogy szemkontaktus holott sokkal többről is van szó, és igen másra is ránézek, viszont mással ezt nem csinálom amit leírtam, szóval kuss!!!
2014. jan. 22. 13:08
 8/12 A kérdező kommentje:
6# leírtam hogy nem vagyunk tinédzserek, ezért is furcsálltam a dolgot mert egy érett felnőtt embertől nem ezt várja az ember... szóval olvassátok már el lécci rendesen ne csak egy részt amiből aztán meg jönnek a félreértések
2014. jan. 22. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én ilyeneket tini korban csináltam, felnött korban legyen egyértelmű az ember, ha tetszem neki kezdeményezzen, ez nagyon tini módszer. nem hiszem hogy a te viselkedéseddel baj lenne.
2014. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
JA, ÉN IS NÉHA RÁNÉZEK EMBEREKRE
2014. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!