Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik osztálytársamba úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársamba úgy érzem beleszerettem, szerintetek az ő jelei is erre utalnak, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk, ez a 2.tanév,hogy ismerem ezt a fiút.

Körülbelül tavaly tavasszal eszméltem rá a puszta létezésére, akkor kezdtünk beszélgetni úgy gyakrabban.A 9-edikes osztálykiránduláson is egy házban voltunk,így dumáltunk:)Innentől kezdve alakult ki köztünk a barátság. Mára már megszokottá vált,hogy egymással lógunk,persze nem mindig,de elég sűrűn.

Kb. októberben jöttem rá, hogy én többnek tartom a kettőnk kapcsolatát szimpla haverságnál,és hát nem is nagyon tud erről senki sem... Neki meg főleg nem hozom fel a témát,mert még sosem volt barátnője,úgyhogy gondolom eléggé elriasztaná az egész téma (mivel elég kis félénk ilyen téren).


Leírom hogy hogyan viselkedik (velem):

-szünetekben sokszor velem beszél,mellém ül le

-mikor beszélgetünk, sokszor nézünk farkasszemet (év elején pakoltunk a szalagtűzőre, és messzebb volt, szemeztünk, majd rám kacsintott, -ezen nagyon meglepődtem,mert ő nem ilyen bátor- én pedig mosolyogtam)

-közel van hozzám mikor beszélünk (a múltkor szünetben nagyon közel hajolt hozzám,kb 15 cm-re volt egymástól az arcunk)

-mindig próbál felvidítani,megnevettetni,abból kifolyólag hogy beszólogat,amire én nem sértődök be,mint a legtöbb lány (biztos élvezi hogy van kivel elszórakozni)

-megbízunk egymásban, tehát nagyon bizalmas a kapcsolatunk

-mivel bejárós, arra ment amerre én,és minden nap megkérdezte hogy merre megyek,és mentünk együtt haza a suliból...

-a facebookon is nagyon sokat beszélünk(pedig ő alig van fent)

-mindig mosolyog mikor velem beszél (kivéve ha már megint 4-est kapott...:D)

-mindent egymástól kérdezünk meg, és egymásnak adjuk oda a füzetünket

-órán észrevettem,hogy sokszor néz, én pedig látom a szemem sarkából

-mikor alkalma adódik, megjegyzést tesz rám

-piszkál (Ma pl. utolsó órán már az utolsó negyed órában szabad foglalkozás volt,beraktam a fülest és nem is vettem ki. Elkezdtünk pakolni, és odaálltunk az ajtóhoz,hogy indulunk. Persze ő ment oda először, én meg utána, és merengtem a falnál. Közben szól a zene... Erre az egyik fiú,aki már régen szerelmet vallott nekem,de nem jön be, kihúzta a fülemből a jobb fülest - nevettem, és mondani akartam neki valamit- xy pedig kihúzta a másikat... A többiek nevettek. Aztán persze még xy vagy 5-ször megcsinálta ugyanezt, én pedig mondtam neki nevetve,hogy hagyjon már. Erre ő: miért? és elkezdett lökdösni oldalról. Érthetetlen a drága)

-több lány is mondta,hogy összemelegedtünk, meg hogy máshogy viselkedik velem mint pl. velük

-mivel nem egy csajozós típus, csak azokkal beszél, akik normálisak és egy IQ szinten vannak vele... (hasonló célok,érdeklődés,jeles jegyek) Mindig van témánk, sosem unatkozok mikor vele vagyok. Egyszóval: elvagyunk.

-Feltűnően keresi néha a társaságom,pl. odajön és megkérdezni,hogy tanultam-e, meg hogy felelünk-e,-nyílván nem tudom, de ő is tudja hogy nem tudom- de azért megkérdezi,biztos unatkozik...

-segítőkész és megbízható

-udvarias

-amikor teszek neki valami szarkasztikus kritikát, felhúzza a szemöldökét és mosolyog (néha elpirul)

-simogatja a haját, állát, mikor mellettem van

-van amikor csak úgy megy mellettem és a túloldali vállamat megböki, vagy csak úgy combon lök mikor ül mellettem a padon szünetben

-sokat mesél magáról

-mikor nevetünk,sokszor néz rám közben

-érdeklődik néha a dolgaim felől


Szerintetek mit gondol rólam? Nem tudom eldönteni biztosra, hogy egyáltalán tetszem-e neki,vagy nem... Sosem beszéltem vele ilyesmiről, mert félek, hogy megromlana a kapcsolatunk, mert ő elriad vagy fogalmam sincs. Össze vagyok zavarodva.

Segítsetek, mit tegyek?

16/L


2017. márc. 10. 23:06
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha rajtad kivul nincs mas lanybaratja akkor valoszinuleg nem akar semmit csak orul hogy van valaki aki foglalkozik vele:D sajnos mi nem tudunk erre valaszt adni csak o tehat illene vele elbeszelgetni hogy mi a szituacio lanyok teren (ha mar ennyire joban vagytok szerintem lehet ez tema mint olyan)

Egyebkent meg

Most tenyleg nem azert de hazinyulra minek akarsz loni?

Na mindegy

Azert sok sikert:)

2017. márc. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként van más lány barátja is, csak velük nem olyan szoros a kapcsolata...

Igen,tudom hogy nem kellene "házi nyúlra lőnöm", de szerintem ez nem kizáró ok,ha két ember szereti egymást. Már csak az a kérdés, hogy ő szeret-e.

2017. márc. 11. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:
többiek!!! segítsetek:(
2017. márc. 13. 16:22
 4/4 anonim válasza:
Azóta összejöttetek?
2017. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!