Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szeretitek azt ha egy fiú megsimogatja az arcotokat? (normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár tudnám :(

18/L

2017. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a fiú akk nyilván szeretjuk legalábbis en... de más lanyok nak konyi ne simogasd az arcát és ne tekergesd folyton a haját van egy ilyen osztálytársam egész nao.ezt kell néznem meg ahogy az osztálybol tobb lany is reagal erre az is gusztustalan...😝de ha a szerelmwdrol van szo akk nyugodtan😊
2017. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csak nekem csinálja a szerelmem, akkor igen, imádom. ha egy olyan fiú csinálná, aki iránt nem érzek semmit, zavarna.
2017. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem irtam hogy zavarna egy lányt ha egy fiú simogatná az arcát
2017. márc. 11. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátom csinálja, vagy valaki akivel már egy ideje randizok, akkor nagyon szeretem persze. Viszont, akivel nem intim, bizalmas a kapcsolatom úgy kissé zavar. Valahogy ez nekem túl személyes, túl sok törődést és szeretetet érzek benne ahhoz, hogy bárkivel természetes és jóleső legyen. A barátom barátai szokták azt csinálni, hogy amikor kettesben beszélünk komolyabb témákról, lelkizünk vagy hasonló, megsimogatják, vagy megfogják az arcom. Én meg úgy vagyok vele, hogy na nemár.
2017. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!