Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha egy 3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 3 évvel fiatalabb fiú tetszik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, ő meg 11-12 kb, még csak ötödikes. Folyton csak rá tudok gondolni... Folyton őt bámulom, de nem akarom kínos helyzetbe hozni, így csak távolról figyelem. De ma kétszer is rám mosolygott, egyszer meg csak véletlenül összefutott a tekintetünk (bár lehet csak azért nézett, mert feltűnt neki hogy folyton bámulom). Szégyenlem magam meg pedofilnak érzem magam emiatt. De annyira tetszik. Egy ötödikest szerintetek semmiképp nem érdekel egy hetedikes?(akkor sem a nem csúnya, és vékony)?

2017. márc. 3. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A pedofília jelentésével meg úgy látszik, abszolút nem vagy tisztában. :) A te korodban akkor lennél az, ha olyan 6-8 évesek tetszenének.

2017. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nekem eddig valamiért csak fiatalabb fiúk tetszettek...Nem arról van szó, hogy csak velük tudnék elképzelni kapcsolatot, csak valahogy eddig így alakult. Hozzáteszem egyikkel sem jöttem össze, mert valószínűleg túl érettlen voltam egy sőt, szerintem még mindig nem vagyok felkészülve arra, hogy járjak valakivel. Szerintem ennyi korkülönbséggel még egyáltalán nincs probléma, szóval ha úgyadódik hogy lesz valami köztetek, akkor merd felvállalni ezt a kapcsolatot és ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak! :)
2017. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is pont ilyen helyzet volt. Az én esetemben beszélgetünk is meg minden ő megért meg kedves velem és imádom a gödröcskéket az arcán. Csak én is attól félek ha lenne valami és elvinne mondjuk bemutatni a szüleinek hogy a szülei hogy néznének rám. Szerinten azt hinnék hogy elrontom a kicsi fiúkat de akkor is...ahj...bonyolult. Bárcsak ezek a srácok velünk egyidősek lennének. 😊
2017. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
100%
#1 tekintve, hogy a pedofiliát csak 16 éves kortól lehet diagnosztizálni ;)
2017. jún. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
24%
14 évesen 7.-es? Hányszor buktál meg?
2017. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Most komolyra fordítva a szót. Ez egyéntől függ. De ti ketten más kategoriába vagytok míg te kamasz ő a gyermekkorba van. (Lásd természetismeret tankönyv 6. osztály: Gyermekkor: 7-13 év, Kamaszkor 14-17)

De tetszhetsz neki és ezzel semmi baj nincs.

2017. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
64%

Velem is hasonló a helyzet:(

Én most töltöm a 13-at, ő meg 12 éves lett idén :(

Ennek ellenére nem érzem "pedofilnak" magam :)


Viszont nekem is meggyűlnek a problémáim azzal h én már kamasz korban vagyok, ő meg csak lassan lesz xc


Egy jó tanács: várj! Egyszer úgyis felnő C:

2018. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem összejöttetek! Te már 16 vagy ő még csak 13-14. Ilyenkor gyakrabban fordítva szokott lenni a kor szerinti megoszlás. Azt mondják egy 16 éves lány sosem jár egy 14 éves sráccal, de ez egyáltalán ne zavarjon, ha Ti megértitek egymást és jól érzitek magatokat a másik társaságában, akkor más nem számít!
2019. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!