Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe már elég régóta szerelmes vagyok, és nemrég megtudta, hogy mit érzek iránta. Egy osztálytársam mondta el neki, és ugyanennek a személynek mondta ez a srác, hogy tetszik neki a nevem, és hogy szép vagyok. Nemsokkal ezután én ráírtam a fiúra, de én úgy éreztem, hogy lekoptatott, ezért nem eröltettem ezt a chatelős dolgot. Mostanában voszont azt vettem észre, hogy néz! ahányszor elmegyünk egymás mellett, utánam fordul, szünetekben is rajtam pihenteti a szemét, és amikor fennmarad a teremben akkor pedig az ablakból figyel! De nem ír rám, nem szólít meg, én meg nem akarok rámenősnek látszani. (az igaz, hogy a srác egy kicsit szégyenlős típus) Tetszem neki? Vagy épp az ellenkezője? Mit csináljak?

14/L



2017. márc. 11. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lekoptatott, akkor nem hiszem, hogy bármit is akarna.
2017. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem lekoptatott (vagy nem tudom), csak úgy hirtelen elköszönt és azóta nem beszéltünk.
2017. márc. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!