Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy váltsam így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Mit tegyek? Hogy váltsam így valóra a gyerekkori álmom?

Figyelt kérdés

még kisfiúként beleszerelmesedtem egy lányba és elhatároztam hogy valahogy majd ő lesz a barátnőm aztán idén szeptemberben ahogy a suli kezdődött sok év után amikor megláttam egyből tudtam hogy ő az aztán teltek az idők és haverokat kérdezve megtudtam hogy van egy barátja de nem adtam fel és szakítottak amiről én nem tudtam és ma pedig megláttam egy képet róla amin egy fiúval van (aki szinte minden nap tölt fel magáról selfies képet vagyis a fiúk mintapéldaja) és kommentben a fiú odaírta hogy szeretlek és ezzel jöttem rá hogy együtt vannak (a képen a fiú megpuszilja az általam kiszemelt lányt)

teljesen összetörtem nem jár más a fejemben csak az a kép nem tudom kiverni a fejemből segítsetek , valóra akarom váltani a gyerekkori álmom de teljesen össze vagyok törve



2017. márc. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

14/L

2017. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 de inkább már 15
2017. márc. 11. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hét múlva leszek 15
2017. márc. 11. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden szerelem,a gyermekszerelem,és a plátói szerelem is értékes érzés.Sokszor,a beteljesülés szétrombolja az álmokat.

Tartsd becsben ezt az álmodat!

2017. márc. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!