Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkori barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Van egy lány barátom akit 3 éves korom óta ismerek. Most legyen a neve mondjuk Lili. Úgy kezdődött az egész hogy 3 évesen ugyan azon a játszótéren játszottunk, én szét romboltam a homok várát és elvettem a homokozó vödrét, ő meg erre szemen dobott homokkal és én ezért sírtam :D Na de nem ez a lényeg csak felvázoltam hogyan kezdődött.A lényeg, hogy én 10 éves korom óta szerelmes vagyok belé. Volt amikor így csokolozgattunk kis korunkba, tudjátok ez a tipikus gyerek hülyeség. Teltek az évek idősödtünk, mindenki élte a saját párkapcsolatait meg minden, de közben Lilivel napi szinten tartottunk a kapcsolatot, az egyik legjobb barátom. Egyszer, ekkor már 21 éves voltam, volt egy viták, és a vita hevében végül megcsokolt. Kiderült, hogy ő is kis korom óta szeret engem, csak mind ketten félünk, hogy egy ilyen nagy hosszú és jó baratság rá mehet.

2016. jún. 3. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindketten kinyilvánítottátok az egymás iránt érzett szerelmeteket nincs vissza út! Hajrá! :D
2016. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A barát akkor is barát, ha beteszi ;-)
2016. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha összejönnétek együtt meg kellene néznetek egy filmet...

Én ezt ajánlom : Ahol a szivárvány véget ér (2014)

Ja... És sok sikert!!! :*

2016. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem kell ettől félnetek.Ha kölcsönös a vonzalom próbáljátok meg!
2016. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Régebben évekkel ezelőtt amikor 17 voltam párszor lefeküdtünk, de akkor csak szex volt semmit több. Mondjuk köztünk sose normál barátság volt, mások szerint mindig ott volt a szikra.
2016. jún. 3. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Lófäsz volt ott nem szikra. Írásodból kisüt, hogy fogalmad sincs a szerelem mibenlétéről. Majd ha egyszer valóban szerelmes leszel, te magad is rájössz erre. Csak ezt az érzést nem a gyerekkori játszópajtások között kell keresni. Annyi nő van, mint égen a csillag. Az, hogy még mindig a szomszéd kislányhoz kötődsz, csak azt jelzi, hogy képtelen vagy ismerkedni.

Ezen kéne dolgozni 23 évesen!

2016. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naa?? Mi van veletek?
2016. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ,,Most legyen a neve mondjuk Lili"? Már nem is emlékszel a rendes nevére?
2020. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!