Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba nem magyar! Szemez velem és nézni is szokott! Többi lent! Hogyan?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és nem magyar (francia) itt lakók Franciaországban és egy osztályba járunk.Szokott szemzni velem és nézni haverom is mondta, hogy néz. Tesi órán hozzám szokott szólni, hogy hogy vagyok meg ilyen kisebb dolgokat persze én is válaszolok. Hasonlít hozzám (Kisebb , nagyon szép, sportos, vidám) Nem nagyon merek hozzá szolni, hogy hogyan kezdjek bele :(

2017. márc. 11. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb,ha bókolsz neki,miközben beszélgettek!

Illetve apró érintésekkel próbálkozhatsz,pl.: hozzáérsz a kezéhez,arcához. Ha nem veszi ezeket rossz néven,bátran bevallhatod neki,amit érzel!

Ne feledd,amíg te nem lépsz,lehet más megteszi helyetted...

2017. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké meg próbálok minél többet a közeliben lenni :)
2017. márc. 12. 18:52
 3/3 anonim válasza:
Inkább elöször barátkozz össze vele és derítsd ki hogy tényleg szeretne e töled valamit be egyböl támadj eá mert azt nem szeretik a lányok.Beszélgess vele próbálj jó benyomást kelteni.
2017. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!