Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromban....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromban. Meg szeretném ismerni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni, mert nem tudom kivel ezt megbeszéli.

Gimibe járok, most érettségizek, és elsős korom óta szerelmes vagyok a magyartanáromba. Apukámnál 3 évvel fiatalabb, gimibe alatta járt, ismerik is egymást.

Hihetetlenül rajongom a tanáromért ami néha már szinte kínos. Nemsokára már nem leszek gimis, szóval nem leszek a diákja.

Első sorban én is tudom hogy amit szeretnék az valószínűtlenebb mint a lottó 5-ös. Szóval az lenne a valódi kérdés, hogy szerintetek hogy kerüljek hozzá közelebb? Ismerni szeretném, mint egy jó barátot, csak nem tudom ez milyen úton kivitelezhető. Ugy gondolom ez a legtöbb amit megtehetek, másra gondolni talán butaság is lenne. (Nincs apakomplexusom, apukámat nagyon szeretem és ő is engem szinte tökéletes a kapcsolatunk.) Légyszi segítsetek!

19/L



2016. máj. 12. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves tanárról van szó?
2016. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát elég nagy a korkülönbség, szó szerint apám lehetne.
2016. máj. 12. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Szerelmes vagy belé, és BARÁTILAG akarsz közeledni......

Minek kínoznád magad? Minek akarsz magaddal kicseszni és egy olyan személlyel barátságot erőltetni, akibe szerelmes vagy és semmi nem lehet köztetek? Hihetetlen,hogy vannak ilyen emberek, akik szándékosan akarják megnehezíteni a saját életüket.....

19 évesen érettebb is lehetnél...Túl nagynak képzeled magad egy valószínűleg 40-es férfihoz. Minek barátkozna egy diákkal? Vagy nem akarna semmit, vagy meg akarna dugni. Neked ez jó lenne? A semmi vagy a dugás?

Biztos vannak korodbeliek,akikkel normális kapcsolatod lehetne.

2016. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek igy én sem látom értelmét. Nem is csak a mazohizmusság miatt.

Azt irod, már első óta tetszik, bejön.

4 év alatt ezek szerint minimálisan se sikerült közel kerülnöd hozzá.

Ne ebben a pár napban akard ezt bepótolni.

A matematika tanárral (42) lefeküdtem érettségi után.

2 év alatt sikerült jó viszonyt kialakitani.

Most elkezdened barátkozni? Háát! Nem látok benne perspektivát.

2016. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Genious ***** válasza:
Vág fejbe magad egy nagy serpenyővel, öntsd le magad hideg vízzel és aztán gondolkodj el ezen a dolgon! :D
2016. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!