Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevallanátok az osztálytársato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallanátok az osztálytársatoknak, hogy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
Veletek fordult elő olyan, hogy az osztálytársatokba letettek szerelmesek? Az érdekelne engem, hogy mit csináltatok (hagytátok vagy elmondtátok) illetve, hogy mi történt azután, miután elmondtátok az illetőnek! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!

2017. márc. 14. 22:01
 1/9 anonim válasza:
Először is nyugi.Mond meg neki igen,ha szeretnél tőle valamit.Határozottan lépj fel! :)
2017. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne a helyzetm akkor gondolom igen, még nem fordult elő velem ilyesmi. Gondolom lényegtelen hogy az osztálytársad, max több időt tudok majd együtt lenni, ezt van aki jól kezeli van aki meg nem.
2017. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia én jelenleg is bele vagyok zúgva az egyikbe, és szerintem gondold át, nem csak azért mondják, hogy ne járj osztálytárssal, mert úristen megunjátok egymást, hanem mert ha szakítotok az elég gázos,plussz ha ő nem viszonozza akkor is lehet kicsit kényelmetlen a helyzet. Szerintem elöbb próbáld meg kideríteni érezhet-e ő is így. Én is épp ezen fáradozom most, és én olyan vagyok aki eléggé ráhajt egy fiúra aki bejön neki, de ezzel a témával még én is óvatos vagyok, és az sem midmegy hány évesek vagytok, hanyadikosok meg hogy miota vagytok osztalytarsak.

De ha te úgy érzed jónak akkor mondd el neki, de mindenkepp szemelyesen, legalabbis szerintem.

Ha esetleg megírod a az elöbb említett adatokat akkor még meg tudom írni, hogy szerintem mennyire ajánlott, valamint ha beszélni akarsz egy kívül állóvval nyugodtan rámírhatsz.

Ui:bocsi a helyesirasert

15/L

2017. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam de mostmár kezdek kiszeretni az illetőből mert kiderült hogy mást szeret de nem mondtam volna el neki ekkor sem de jeleket küldtem felé. És most ha leesett neki akkor leesett ha nem akkor nem :)
2017. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ehyik osztálytársam napi szintenlátom sírni mert szerelmes egy osztálytársunkba de ő nem viszonozza...


Evvel szemben én sokáig voltam úgy hogy tetszett egy srácc... (1. Óta.)

Aztán hatodikba összejöttünk. Majdnem két évigy együtt voltunk. Most novemberben mentünk szét mert már nem szeretett úgy de azóta is barátok vagyunk


Nem mindig érnek ezek rossz véget.


Hidd el egy próbát megér max nemet mond... Majd elfelejted.

Az meg hogy osztálytárs nem jelent semmit... Ha nem akarsz nem nézel majd rá. Ennyi.

2017. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
NE! Hagyd, mert rossz vége lesz. Én elmondtam egyszer, és azóta is utál meg bunkó, előtte jó fej volt.
2017. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia :) *tavaly történt, új iskola. közép iskola.*

Szeptemberben elkezdtem ismerkedni,flörtölni, kavarni az egyik osztálytársammal. Tisztázzuk lány vagyok. Na igen, már minden szépen és jól ment egy honapig. Aztan megkérdeztem, hogy érez-e irántam valamit. A válasza egy határozott nem volt. Jó, oké. Kicsit fájt de túl tettem magam rajta. Gondoltam megy majd minden tovább. Aha. Nem! Attól a naptól fogva le sem szart. Jó közben baszogatott, beszélgettünk, viccelodtunk izé-hozé. Na igen ám. Előre tudni lehetett hogy májusban kirúgják. Én meg leírtam neki mindent amit éreztem egész évben. De akkor is vissza utasított. Na majd ez év szeptemberében összejöttem egy sráccal , de a volt osztálytársam rám írt, beszélni kezdtünk és kiderült, hogy ő is akart tőlem valamit. De már késő volt. Szóval a sztorink eleggg bizarr?

2017. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jelenleg is szerelmes vagyok az osztálytársamba, de nem merem neki elmondani mert félek mi lenne utána... Azt lehet tudja, hogy tetszik, de ebben sem vagyok biztos.
2017. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kozepiskola masodik eveben megtetszett a srac, elmondtam neki mivel lattam hogy o is nyomulgat a maga modjan csak olyan kis nyuszi volt.

Osszejottunk, szakitottam,osszejottunk,szakitott.

Most mindkettonknek ossze van torve a szive.

Ido kerdese es megint normalis lesz koztunk a levego.

Szomoru, de attol meg nem akarjuk szetbarmolni az osztalykozosseget. Ha ti is szakitotok gondoljatok erre, es beszeljetek meg az exetekkel.

2017. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!